27 февраля 2016
Американские исследователи провели эксперимент и проверили, в какое время активность в социальных сетях может навредить здоровью пользователей.
По информации СМИ, в эксперименте участвовали молодые люди от 19 до 32 лет.
Специалисты выяснили, когда они посещают соцсети, и какое качество сна у исследуемых.
По итогам было установлено, что соцактивность в интернете перед сном грозит развитием депрессии и проблемным засыпанием. Теперь медики настойчиво советуют перед сном отложить все гаджеты в сторону и свести общение в Интернете к минимуму, чтобы не испортилось настроение и сон.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Як захиститися від кліщів і хвороб, що їх переносять: поради лікаря 24 августа 2026
В Україні активізувалися кліщі. Укуси цих членистоногих можуть призвести до серйозних захворювань, серед яких бореліоз…
Андроїд побив рекорд Усейна Болта: в Китаї стартували Всесвітні ігри гуманоїдних роботів 24 августа 2026
Створені в Китаї людиноподібні роботи вже продемонстрували, що можуть бігти швидше за людей. Тепер же для них настав час більш серйозної перевірки. Йдеться про здатність упаковувати різні предмети та виконувати інші завдання, що вимагають точних дій, такі як підключення кабелів, на рівні з людиною.
Потужний шторм накрив Польщу та країни Балтії: є загиблі й постраждалі 24 августа 2026
Негода призвела до загибелі людей, травм, масштабних знеструмлень і перебоїв у залізничному сполученні у Польщі, Литві та Латвії.