8 июля 2012
Якщо ви проводите 6 годин на день в сидячому положенні, то для вас ризик ранньої смерті зростає на 20%.
Дані дослідження Medical Coding свідчать: якщо ви проводите 6 годин на день в сидячому положенні, то для вас ризик ранньої смерті зростає на 20% (для жінок цей показник становить 40%).
Особливо це небезпечно для офісних працівників - сидіння на місці протягом декількох годин не тільки робить людину ледачию і слабкою, але ще й скорочує її життя.
Сидячий спосіб життя сповільнює всі процеси, що протікають в організмі: м'язи не активні, калорії не спалюються (до однієї в хвилину), вироблення ферментів, які необхідні для прискорення обміну речовин, також сповільнюється. До наслідків сидячого способу життя також відносять різні захворювання серця, ризик при цьому збільшується майже вдвічі. Стиль життя сучасних людей можна назвати «абсолютно сидячим»: для більшості середній показник часу сидіння складає 9,5 годин.
Висновки дослідників невтішні: на «сидіння» сучасна людина витрачає більше часу, ніж на сон. Люди з подібним способом життя можуть відчувати проблеми зі здоров'ям вже через кілька років. Так, вчені говорять, що якщо вам доводиться сидіти більше 6 годин на день, то у вас на 40% більше шансів померти протягом наступних 15 років з моменту початку такого сидячого способу життя.
Якщо ж ви вирішили змінити свій спосіб життя, то знайте, відвідування якої-небудь спортивної секції буде недостатньо. Необхідно скоротити час сидіння до трьох годин на добу, більше півгодини рекомендуються активні фізичні вправи.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
neboley.com.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Тренерка розповіла, як схуднути на 10 кг без спортзалу та виснажливої дієти 26 ноября 2024
Як скинути вагу на 10 кілограм без спортзалу
Сухой или влажный: какой корм купить коту 26 ноября 2024
Многие владельцы котов сталкиваются с проблемой выбора корма для своих питомцев. Кроме разнообразия производителей, брендов, вкусов не менее важно определить оптимальный вариант для своего любимца — сухие гранулы или влажный рацион
Здорові мʼязи, нерви та кістки: чому організму потрібний магній 26 ноября 2024
Магній – один із найважливіших мінералів у нашому організмі, який бере участь у сотнях біохімічних процесів. Його вплив поширюється на всі системи тіла, але особливу роль магній відіграє у підтримці здоров’я м’язів, нервів і кісткової тканини, зокрема хребта.