1 августа 2025
В Україні триває масштабна перевірка рішень про встановлення інвалідності посадовим особам. Міністерство охорони здоров’я разом зі Службою безпеки, ДБР, Офісом Генпрокурора та регіональними департаментами охорони здоров’я перевіряють документи, видані медико-соціальними експертними комісіями (МСЕК). За останній місяць кількість розглянутих справ суттєво зросла — станом на 25 липня 2025 року Центр оцінювання функціонального стану людини вже опрацював 1989 справ. З них 795 рішень про інвалідність визнано необґрунтованими та скасовано.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Нове дослідження спростувало міф про небезпеку електромобілів 20 ноября 2025
Нове дослідження спростувало міф про небезпеку електромобілів
Українка приголомшила виходом у купальнику на "Міс Всесвіт 2025" 20 ноября 2025
"Яка ефектна дівчина! Заслуговує перемоги". Українка приголомшила виходом у купальнику на "Міс Всесвіт 2025". Відео Фінал конкурсу відбудеться 21 листопада
В YouTube вбудували месенджер для повідомлень та відео, але він доступний не всім 20 ноября 2025
Сервіс YouTube оголосив про початок тестування «нових способів ділитися відео». У рамках цієї програми користувачі отримають можливість ділитися роликами та обговорювати їх у мобільному додатку YouTube. Іншими словами, розробники додають на платформу особисті повідомлення.