Стали відомі деталі створення пунктів видачі ліків та медвиробів у регіонах

26 мая 2022

Через війну багато українців втратили можливість отримувати повноцінні курси лікування, особливо на прифронтових територіях, оскільки доступ до ліків та медвиробів став ускладненим, а аптеки часто не працюють. В таких регіонах ефективними є пункти видачі необхідних медикаментів та виробів. Це відзначив в. о. міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда за результатами робочої поїздки.


«Потреба дбати про здоров’я та якісно лікуватися стала ще більш нагальною під час війни. Щоби забезпечити людей препаратами та медичними виробами, міністерство розробило процедуру, яка дозволяє людям з інвалідністю або пацієнтам із хронічними захворюваннями, що потребують постійного прийому ліків, отримувати необхідне як гуманітарну допомогу. Цей формат є ефективним, адже так можемо забезпечити більшу кількість людей, причому не залучаючи ті медичні заклади, що працюють із пораненими», – коментує Олександр Комаріда.
 

Так, структурні підрозділи з питань охорони здоров’я державних адміністрацій мають визначити місця, де видаватимуть ліки та медвироби, та повідомити про це населення.
У цих пунктах пацієнти зможуть отримати необхідну їм допомогу. Для отримання пацієнт може показати призначення лікаря (паперовий чи електронний рецепти) та документ, що посвідчує особу.
 
Деталі про те, як можна отримати препарати у точках видачі, також слід дізнаватися в обласних департаментів чи управлінь з питань охорони здоров’я, контакти яких розміщені за посиланням: https://bit.ly/3PBTCgr.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Переговоры о статусе Украины в ЕС осложняются - СМИ 24 июня 2022

Причиной стало то, что ряд стран также добиваются статус кандидата в члены Евросоюза для Боснии и Герцеговины.

Хакеры РФ с начала войны совершили кибератаки против 42 стран 24 июня 2022

Почти две трети целей кибершпионажа касались членов НАТО. Соединенные Штаты были главной целью, на втором месте оказалась Польша.

Чоловік Мейхер розказав про свій російський бізнес 24 июня 2022

Чоловік співачки Надії Мейхер, гендиректор російської компанії Melon Fashion Group Михайло Уржумцев, поділився думками щодо подальшого розвитку бізнесу у росії. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое