Тариф на надання медичних послуг на первинній ланці буде підвищено – МОЗ

28 сентября 2020

У 2021 році тариф на надання медичних послуг на первинній ланці в Україні буде підвищено. Про це повідомляє МОЗ на своєму офіційному сайті. Наступного року за одного пацієнта, у якого є підписана декларація з сімейним лікарем, держава буде платити медзакладу 710 гривень, тоді як цього року цей тариф становить 600 гривень.


Якщо точніше, тариф буде складати 710 гривень 37 копійок. У МОЗ зазначають, що це базова капітаційна ставка, яка формується з урахуванням підвищення індексу споживчих цін. 

710 гривень за кожного пацієнта з підписаною декларацією отримуватимуть заклади первинної медичної допомоги. Ці кошти підуть на зарплати персоналу, на ремонти, закупівлю обладнання та інші витрати. 

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомляє – у 2021 році на первинну медичну допомогу необхідно виділити 23,5 мільярди гривень. Бюджетний запит саме на таку суму подало МОЗ. Проте скільки саме грошей буде виділено насправді, поки невідомо.


Максим Степанов зауважив, що підвищення тарифів на первинній ланці не відбувалося вже впродовж 2-х років поспіль, тож наступного року воно є абсолютно необхідним. Без нього підвищення заробітних плат лікарям та покращення їхніх умов праці не відбудеться, наголошують у МОЗ.

Автор: Ольга Купріянова

 

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Канадцы спасаются от COVID марихуаной 21 октября 2020

С марта по июнь прибыль компании Société québécoise du cannabis, официального поставщика, увеличилась в семь раз по сравнению с тем же периодом 2019 года.

Венедіктова, Мендель і Полякова потрапили до сотні найвпливовіших жінок року 21 октября 2020

42-річна генпрокурорка Ірина Венедіктова стала найвпливовішою жінкою 2020 року за версією журналу "Фокус".

iPhone 12 и iPhone 12 Pro пользуются наибольшей популярностью среди всех смартфонов Apple нового поколения в Китае 21 октября 2020

Ранее в этом месяце компания Apple представила новую серию смартфонов iPhone 12, которая в настоящее время включает в себя четыре модели. На прошлой неделе в ряде стран потребителям стала доступна возможность оформления предварительных заказов на покупку новинок Apple. Теперь же стало известно, что в Китае, чей рынок смартфонов является крупнейшим в мире, наибольшей популярностью пользуются iPhone 12 и iPhone 12 Pro.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Слынько Е.И. 5.0
Слынько Е.И.

Отзывов: 1

Автосамит ЛТД 0.2
Автосамит ЛТД

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое