У Білорусі зареєстрували кубинську вакцину від коронавірусу

28 июля 2022

Білоруське МОЗ зареєструвало кубинську вакцину проти COVID-19 Soberana Plus (бустерна), розроблену інститутом Фінлея. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я Білорусі.
Повідомляється, що реєстрація препарату стала результатом довгострокової спільної роботи між білоруським Центром експертиз та випробувань в охороні здоров'я та їхніми кубинськими колегами.
Директор інституту Фінлея Вісенте Гільєрмо Берес Бенкомо висловив готовність надати білоруській стороні безоплатну допомогу у вигляді вакцин Soberana.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Мільярдери РФ масово переводять гроші за кордон - розвідка 28 июля 2026

Російський фондовий ринок переживає найдовший період падіння за всю історію спостережень. На цьому тлі великі інвестори дедалі активніше виводять капітал із країни, обираючи криптовалюту та закордонні активи.

Ранні симптоми ревматоїдного артриту перерахували вчені 28 июля 2026

Ревматоїдний артрит – це хронічне системне захворювання сполучної тканини, яке вражає частіше дрібні суглоби кистей…

Вчені назвали кількість сну, яка необхідна для запобігання деменції і ранньої смерті 28 июля 2026

Хоча гени і вибір способу життя можуть бути найсильнішими детермінантами початку деменції і передчасної смерті,…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

MED PROTECT LLC 5.0
MED PROTECT LLC

Отзывов: 1

LawCore 5.0
LawCore

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше