10 июля 2021
В результате исследования выяснилось, что после третьей дозы китайской вакцины против коронавируса Sinovac, выпуск которой хотят наладить в Украине, количество антител в организме увеличивается в 10-20 раз.
Об этом заявил декан медицинского факультета Стамбульского университета профессор Туфан Тюкек в Twitter.
"Обнародованы результаты второго этапа исследования эффекта введения 3-й дозы Sinovac ... Результаты достаточно высоки, через 10 дней после вакцинации наблюдается увеличение антител в 10-20 раз", - написал Тюкек.

Фото: twitter.com/tufantukek
На текущий момент две дозы вакцин против COVID-19 получили 850 тысяч граждан Украины.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві чоловік влаштував стрілянину на вулиці: є поранена 10 апреля 2026
У Києві чоловік влаштував стрілянину на вулиці: є поранена. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до семи років позбавлення волі
У Києві під колесами міської електрички загинув чоловік 10 апреля 2026
У Києві під колесами міської електрички загинув чоловік. Подробиці трагедії та фото Причину та обставини трагічної події будуть встановлювати правоохоронці
YouTube спростував наявність 90-секундної неперервної реклами, але запитань стало тільки більше 10 апреля 2026
YouTube офіційно спростував використання 90-секундних неперервних рекламних блоків. У зв'язку зі скаргами користувачів представники відеохостингу заявили, що платформа не застосовує такий формат і не тестує його в даний час. При цьому компанія пообіцяла «вивчити ситуацію більш детально», не уточнивши, що саме це означає.