23 июля 2013
Луи-Мари Жидео рассказал, что слизь обладает такими свойствами благодаря содержанию коллагена, гликолевой кислоты, антибиотикам и другим компонентам, которые регенерируют кожу и заживляют шрамы, сообщает Reuters.
По мнению Жидео, это открытие совершит революцию в косметике. Он разработал технику сбора слизи улиток породы Helix Aspersa Minima и Helix Aspersa Maxima в промышленных объемах и на данном этапе хранит в секрете подробности процесса.
likar.info
← Вернуться на предыдущую страницу
Марія Бурмака пригадала, як Ніна Матвієнко вміла інтелігентно підколоти співрозмовника однією фразою 3 марта 2026
"Дивиться на мене і раптом каже..." Марія Бурмака пригадала, як Ніна Матвієнко вміла інтелігентно підколоти співрозмовника однією фразою Співачка згадала її особливе почуття гумору
У США назвали цілі операції в Ірані 3 марта 2026
Вашингтон хоче остаточно покласти край ядерній програмі Ірану і ліквідувати загрозу національній безпеці США.
Рютте заперечив можливу участь НАТО у військовій операції проти Ірану 3 марта 2026
Рютте наголосив, що Іран є загрозою для Європи, Ізраїлю та сусідніх регіонів, і Європа "активізується" після операцій, проведених США та Ізраїлем в Ірані.