Умови карантинних обмежень в червоних зонах суттєво змінили – МОЗ

18 сентября 2020

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів України суттєво змінив умови карантинних обмежень, які діють в червоних зонах по епідеміологічній ситуації з приводу COVID-19. Зміни були внесені до відповідної постанови на засіданні Уряду. Таку інформацію повідомляє МОЗ.


Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов зауважив, що дані зміни було розроблено і внесено після проведення продуктивної наради з мерами деяких міст України. Отже, відтепер рішення про призупинення роботи освітніх закладів у «червоних» регіонах приймає не лише державна, а й регіональна комісія ТЕБ та НС. Умови для віднесення регіону до червоної зони – це завантаженість лікарень більше, як на 75% впродовж 5-ти днів поспіль, а також перевищення середнього по країні показника захворюваності на COVID-19 у 5 разів та більше (дані беруться за останні 14 днів).


Що стосується бізнесу, місцева влада може вирішувати, слід одночасно закривати переважну більшість його сфер, чи можна робити це вибірково, поступово.

Що стосується помаранчевих, жовтих та зелених зон, в них робота освітніх закладів буде під забороною, якщо на самоізоляції через COVID-19 та контакт з хворими на COVID-19 знаходиться більше 50% дітей (учнів, студентів, вихованців дитячих садків).

Автор: Ольга Купріянова

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Samsung разработали технологию дисплеев с плотностью 10 000 точек на дюйм 27 октября 2020

Многие любители виртуальной реальности недовольны несовершенством современных экранов, в которых хорошо видны расстояния между пикселями, когда дисплеи расположены очень близко к глазам. Это проблема может полностью исчезнуть, если Samsung и Стэнфордский университет добьются своего.

Магазинам в Уэльсе запретили продавать зимнюю одежду и швабры 26 октября 2020

Супермаркетам Уэльса запретили продавать ряд товаров, которые не были отнесены к категории первой необходимости. В этот список вошли чистящие принадлежности, зимняя одежда, электроника и детская одежда. Это вызвало негодование у местных жителей, пишет The Sun.

Microsoft ускорила запуск Edge с помощью новой функции 26 октября 2020

Новый обозреватель Edge от Microsoft, построенный на базе Chromium, набрал немалую популярность и продолжает активно развиваться. На этот раз стало известно о том, что в браузере появилась новая функция, которая значительно ускорит его загрузку.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

http://swet.com.ua 5.0
http://swet.com.ua

Отзывов: 1

ЧП "Фреш-Тек" 0.1
ЧП "Фреш-Тек"

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое