Відчуття у середньому віці, яке передує діагнозу деменції за 10 років

6 июля 2026

Відчуття у середньому віці, яке передує діагнозу деменції за 10 років

 

 

Вік є найбільшим фактором ризику розвитку деменції, тому цілком природно турбуватися про те, що в середньому віці можна втратити ключі та забути імена. Проте втрата пам’яті який завжди є першою ознакою занепаду мозку.

Тривога може передувати діагнозу деменції на 10 років.

“Тривога стає все більш визнаним предиктором когнітивного погіршення у людей похилого віку і у людей з легкими когнітивними порушеннями”, – говорить BMJ. Тривога може бути незалежним фактором ризику деменції, що визначається тут як попередня діагностики деменції терміном до 10 років”.

Дослідження, у яких взяли участь 29 819 учасників, виявили позитивний зв’язок між клінічно значущою тривогою та деменцією у майбутньому.

«Клінічно значуща тривога в середньому віці була пов’язана з підвищеним ризиком розвитку деменції протягом щонайменше 10 років. Вони додали, що відкриття може вказувати на те, що тривога може бути фактором ризику «старечого недоумства», – BMJ.

Тривожність – що це таке?

Тривога – це почуття занепокоєння чи страху, яке може бути легким чи сильним. У кожного в якийсь момент життя виникає відчуття тривоги. Наприклад, ви можете хвилюватися і турбуватися про складання іспиту, медичний тест або співбесіду при прийомі на роботу.

Тим не менш, деяким людям важко контролювати свою занепокоєння. Їхнє почуття занепокоєння більш постійно і часто може впливати на їхнє повсякденне життя.

Важливо відзначити, що тривога також може йти за діагнозом деменції.

womanlife.kyiv.ua

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Кучерява та носить окуляри: який вигляд у реальному житті має нова "Міс Всесвіт Україна". Фото без макіяжу 6 июля 2026

Кучерява та носить окуляри: який вигляд у реальному житті має нова "Міс Всесвіт Україна". Фото без макіяжу та в бікіні Модель не приховує своєї природної краси

У Польщі пошкодили могилу українського письменника 6 июля 2026

З нагробка українського письменника, науковця та професора Богдана Лепкого невідомі вкрали барельєф.

У денімовому total look Моніка Беллуччі з’явилася на кінофестивалі в Парижі 6 июля 2026

У денімовому total look: Моніка Беллуччі з’явилася на кінофестивалі в Парижі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leader NRG Ukraine 4.9
Leader NRG Ukraine

Отзывов: 1

LawCore 5.0
LawCore

Отзывов: 1

Подяка 5.0
Подяка

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше