22 августа 2012
В России четыре человека скончались от лихорадки Западного Нила. В целом, в стране уже зарегистрировано 127 случаев этого заболевания, 14 из них – дети. Большинство случаев заболевания связывают с укусами комаров, зараженных вирусом-возбудителем лихорадки.
Случаи заболевания лихорадкой Западного Нила зарегистрированы в Волгоградской, Астраханской, Ростовской, Новосибирской и Липецкой областях, а также в Татарстане и Адыгее.
Переносчиками вируса являются комары и клещи. Сезон распространения вируса – июнь-октябрь. Вакцины от лихорадки Западного Нила на данный момент не существует.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
likar.info
← Вернуться на предыдущую страницу
Тренд на 2016-й: що було модно десть років тому. Фото 22 января 2026
З початку 2026 року соціальні мережі захопила ностальгія за 2016-м. Через десять років стрічки заповнилися ретро-селфі, скриншотами старої версії Instagram та луками тих часів. Багато селебріті, зокрема Хейлі Бібер, виклали пости, де пригадали себе у 2016-му.
"Без світла, без води, але вечеря буде": Сумська з Борисюком влаштували на даху пікнік із сусідами 22 января 2026
Акторське подружжя, Ольга Сумська і Віталій Борисюк, які вже мають досвід приготування їжі за допомогою туристичної плитки на балконі, коли нема світла, вийшли на новий рівень.
Apple готує ШІ-гаджет у вигляді шайби з парою камер, кнопкою та динаміками 22 января 2026
Колишній головний дизайнер Apple Джоні Айв (Jony Ive), який приєднався до OpenAI разом зі своїм стартапом, висловив готовність створити для материнської компанії від 15 до 20 пристроїв, що дозволяють працювати з ШІ. Сама Apple не бажає опинитися в числі відстаючих у цій гонці, тому вже розробляє носиме ШІ-пристрій, як стверджують джерела.