В Украине запретили популярные лекарства

6 июня 2018

Будьте особо осторожны, покупая медикаменты в аптеке

Государственная служба Украины по лекарственным средствам и контролю за наркотиками установила временный запрет на "Натрий Хлорид" и "Глюкозу".

Временно запретили реализацию и применение препарата "Натрия хлорид" (раствор для инфузий, 9 мг / мл по 400 мл в бутылках, серия АА 608 / 1-1, производство ООО "Юрія-Фарм") из-за непредсказуемых побочных реакций.

Госслужба также временно установила запрет на реализацию и применение лекарственного средства "Глюкоза" (раствор для инфузий, 100 мг / мл по 400 мл в бутылках стеклянных, серия АВ 178-1 / 1, производства ООО "Юрія-Фарм").

СЕГОДНЯ.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Єфросиніна зізналася у втраті надії та поміркувала про витривалість у масштабі нації 6 июля 2025

Телеведуча Маша Єфросиніна після масованих обстрілів України, які РФ здійснює мало не щоночі зізналася у втраті надії та поміркувала про витривалість.

Дружина Остапчука наробила фото у бікіні та розказала, як змінилася її самооцінка після пологів 6 июля 2025

Дружина шоумена Володимира Остапчука, 25-річна блогерка Катерина Остапчук похвалилася струнким тілом на відпочинку та зізналася, як змінилася її самооцінка після народження дитини. 

Притулок у Нідерландах для українців здорожчає удвічі 6 июля 2025

Цим заходом уряд хоче зменшити нерівність між українськими біженцями та шукачами притулку з інших країн.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

70 школа 1.0
70 школа

Отзывов: 1

3 род.дом, Киев 2.1
3 род.дом, Киев

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше