8 апреля 2017
Багато людей у світі відмовляється від вживання м’яса, стаючи вегетаріанцями. На це в них можуть бути різні причини: від морально-етичних переконань до впевненості у тому, що для них так буде корисніше. Проте лікарі стверджують, що вегетаріанство може бути шкідливим для здоров’я.
Повна відмова від вживання м’яса шкідлива для людини через наступні фактори:
Вегетаріанство має й позитивні сторони, багато людей все життя живуть, харчуючись таким чином, і почувають себе прекрасно. Але треба розуміти, що відмова від вживання продуктів тваринного походження – це свідомий та відповідальний вибір. Якщо таке рішення прийнято, мало просто відмовитися від м’яса. Слід чітко розуміти, якими продуктами та в якій кількості можна бути замінити втрачені вітаміни та мікроелементи.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Як не можна зберігати чай: кілька порад для різних сортів 27 июня 2026
Коли мова заходить про зіпсований чай, мається на увазі окислювальний процес, який вбиває його смак…
Північна Корея провела випробування ракет і зброї 27 июня 2026
КімЧен Ин заявив, що Пхеньян у своїх програмах озброєння прагне автоматизації, далекобійності та надточності.
Корисні напої, які можуть серйозно пошкодити зуби 27 июня 2026
Незважаючи на «багато доведених переваг для здоров’я від вживання води з лимоном», таких як покращення…