8 апреля 2017
Багато людей у світі відмовляється від вживання м’яса, стаючи вегетаріанцями. На це в них можуть бути різні причини: від морально-етичних переконань до впевненості у тому, що для них так буде корисніше. Проте лікарі стверджують, що вегетаріанство може бути шкідливим для здоров’я.
Повна відмова від вживання м’яса шкідлива для людини через наступні фактори:
Вегетаріанство має й позитивні сторони, багато людей все життя живуть, харчуючись таким чином, і почувають себе прекрасно. Але треба розуміти, що відмова від вживання продуктів тваринного походження – це свідомий та відповідальний вибір. Якщо таке рішення прийнято, мало просто відмовитися від м’яса. Слід чітко розуміти, якими продуктами та в якій кількості можна бути замінити втрачені вітаміни та мікроелементи.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дієтологи розповіли, коли чай перестає бути максимально корисним 27 июня 2026
Один з видів чаю, який широко відомий всім, відрізняється цілим набором корисних властивостей. За словами…
Представлено павербанк Belkin, здатний зарядити iPhone до 50 % за 39 хвилин 27 июня 2026
Представлено павербанк Belkin, здатний зарядити iPhone до 50 % за 39 хвилин
У Києві військовий помер через неналежну допомогу хірурга 27 июня 2026
У Києві військовий помер через неналежну допомогу хірурга