Щоб супчик, приготований на курячому бульйоні, був не лише смачним, а й безпечним, важливо знати кілька нюансів.
Курячий бульйон чи суп, напевно, найулюбленіша перша страва для багатьох українських родин. Однак експерти з безпеки харчування застерігають щодо використання деяких частин курки для приготування супу. Оскільки вони можуть бути вкрай небезпечними для здоров’я. Розповідаємо, з яких частин курячої тушки суп виходить найсмачнішим, а які не варто кидати у бульйон, щоб не зіпсувати.
Які частини курки не можна використовувати для приготування супу
Щоб курячий суп був наваристим і смачним, він повинен мати достатню кількість жиру та овочів. Тому під час варіння бульйону обов’язково треба додавати моркву, цибулю, петрушку тощо. Експерти в жодному разі не рекомендують посилювати його смак різними спеціями чи кубиками з ароматом курки. Оскільки такі продукти мають високий вміст барвників, консервантів й ароматизаторів, які вкрай небезпечні для здоров’я. Найкраще додавати в бульйон інші види м’яса чи трохи сала, тоді суп буде наваристим, ароматним і поживним.
Які частини курячої тушки не можна додавати в суп, щоб не зіпсувати страву? Експерти з безпеки харчування категорично не рекомендують використовувати голови, легені та хвостики для приготування бульйону чи супу. Бо в цих частинах курки можуть міститися паразити та шкідливі речовини, що накопичилися за період життя птиці. І навіть тривале варіння субпродуктів не убезпечує від цього, оскільки є такі види паразитів, які переносять високі температури.
Професійні кухарі рекомендують брати стегенця, крила та грудинку для приготування курячого супу чи бульйону. Ці частини тушки вважаються найкращими і найпоживнішими.
Курячий суп рекомендується варити на повільному вогні, щоб повністю розкрився смак приправ, овочів та м’яса. Також не слід класти м’ясо в окріп, тоді суп вийде несмачним, краще кидати курятину й овочі у холодну воду.
tsn.ua
Хочешь узнать больше - читай отзывы