Стало відомо, як отримати направлення на безоплатне КТ

15 октября 2021

Як зазначалося раніше комп’ютерну томографію (КТ) призначають для визначення стану органів грудної клітини пацієнта. 
 
Йдеться про ситуації, коли неможливо провести ПЛР-тест на COVID-19, наявність дихальної недостатності чи існування супутніх патологій та випадки негативного ПЛР-тесту та загальний важкий стан пацієнта. 
 
Щодо безоплатного проведення КТ, то пацієнт має звернутись до свого сімейного або лікуючого лікаря за медичною допомогою. У випадку, якщо лікар бачить таку потребу, то виписує пацієнту е-направлення на обстеження. У направленні, яке можна отримати на телефон, вказується лише код послуги та інформація про заклад та лікаря, який і створив це направлення. 
 

Далі пацієнт обирає медичний заклад, який надає амбулаторну допомогу за контрактом з НСЗУ. Лікарня чи поліклініка має надавати послуги за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах”. Знайти необхідну лікарню можна на дашборді НСЗУ https://bit.ly/3DFPTb4 або зателефонувати до контакт-центру НСЗУ 16-77. 
 

Надалі пацієнт має зателефонувати до відповідної поліклініки та уточнити, чи має медичний заклад апарат для проведення КТ (томограф) та лікаря, який його може зробити. У випадку позитивної відповіді, пацієнт записується на обстеження та приходить у визначений час для проведення безоплатного КТ. 
 
Якщо пацієнт перебуває на лікуванні у стаціонарі, то усі необхідні обстеження входять до відповідного пакету послуг та проводяться одразу в тій лікарні, куди його госпіталізували. Для надання відповідної допомоги лікарня має все необхідне.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Великобританию и Ирландию накрыл шторм Барра 9 декабря 2021

В большинстве школ приостановили обучение. Около 50 тысяч местных жителей остались без электричества.

Лукашенко решил поменять немецкий Maybach на российский Aurus 9 декабря 2021

На автомобилях Aurus передвигается российский президент Владимир Путин. Aurus по цене почти не уступает немецким представительским авто.

Стало известно, что украинские ФОПы получат 8 тыс. грн помощи - кому на этот раз выплатят деньги 9 декабря 2021

В Украине физические лица предприниматели (ФОП) cмогут получить помощь от государства в виде так называемых карантинных 8 тысяч гривен.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

КСМ 1.0
КСМ

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое