Планується запровадження в Україні імунних паспортів

3 ноября 2020

Якщо Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендуватиме запровадження так званих "паспортів здоров'я" (довідки про те, що людина перехворіла на COVID-19 або має імунітет до хвороби. - Ред.), то їх запровадять в Україні. Про це заявила голова Державного агентства розвитку туризму України Мар'яна Олеськів у інтерв'ю інформагенції "Інтерфакс-Україна", оприлюдненому в середу, 6 травня.

"Якщо це буде впроваджено у світі й рекомендовано Всесвітньою організацією охорони здоров'я, це буде впроваджено також і в Україні. Але для цього у світу має бути розуміння, який тест можна вважати доцільним і за скільки часу його потрібно проводити, але на це поки що відповідей немає, і чіткої процедури видачі таких паспортів жодна країна поки що не має", - повідомила чиновниця.

Голова Держтуризму додала, що нині розробляють нові санітарно-гігієнічні норми у сфері туризму після завершення карантинних заходів. Вона назвала кілька прикладів: вимірювання температури тіла персоналу, збільшену відстань між столиками, фіксовану кількість людей на квадратний метр у закладах харчування, відстань на рецепції між людьми, встановлення дезінфекторів у громадських місцях, дистанціювання між людьми на пляжах тощо. Олеськів прогнозує, що хостели, де в одній кімнаті ночують кілька людей, найближчим часом у такому форматі не працюватимуть. Робити прогнози щодо авіаперевезень чиновниця відмовилася, зазначивши, що поки невідомо, як авіакомпанії це організують.

У Німеччині теж дискутують, чи слід запроваджувати спеціальні довідки для тих, хто перехворів на COVID-19. Німецькі ЗМІ й опозиція попереджають про загрозу особистим свободам громадян і дискримінацію на ринку праці. Прихильник запровадження документу - міністр охорони здоров'я Німеччини Єнс Шпан (Jens Spahn). Запровадження паспорту імунітету - один із пунктів законопроєкту про боротьбу з коронавірусом, який подав міністр. 7 травня Бундестаг має розглянути документ у першому читанні.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Стоит ли начинать кофейный бизнес в Украине 3 декабря 2021

Кто же не любит выпить чашечку ароматного бодрящего кофе? Этот напиток настолько вошел в нашу жизнь, что многие уже просто не представляют свой день без чашечки эспрессо или американо

Стало известно, как сейчас живут мужчины, с которыми крутила романы Бритни Спирс 3 декабря 2021

По случаю дня рождения Бритни Спирс "Сегодня" решили вспомнить о прошлых романах знаменитости и рассказать о том, как сейчас живут мужчины, которых когда-то любила легендарная певицы.

Microsoft добавила возможность настройки меню «Пуск» и улучшила панель задач в Windows 11 3 декабря 2021

Компания Microsoft выпустила сборку Windows 11 под номером 22509 для участников программы предварительной оценки на канале Dev (ранний доступ). В этой сборке не так много нововведений, но достаточно изменений и улучшений, а также исправлений, ориентированных на повышение стабильности работы операционной системы.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

NovaMedikal 5.0
NovaMedikal

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое