Зефір: солодощі з користю для здоров’я

26 февраля 2018

Зефір – це не лише смачні, а й корисні для здоров’я солодощі. Це ніжні, повітряні ласощі, які не руйнують зубну емаль та мають безліч інших переваг. Навіть дієтологи радять їсти зефір, якщо хочеться солоденького, він не нашкодить ні травній системі, ні фігурі. Звичайно, якщо ним не зловживати.

Чому зефір є корисним?

До складу зефіру зовсім не входять жири, його виготовляють з фруктових пюре, білку, цукру та натуральних загусників, таких як пектин, агар-агар чи желатин. Тож калорійність зефіру складає усього близько 321 ккал на 100 г.

Зефір багатий на залізо, фосфор та інші поживні для організму мікроелементи. Завдяки цьому він дуже корисний для міцності нігтів та волосся, а також для роботи судин. Ці ласощі на основі пектину мають позитивний вплив на організм: знижують кількість холестерину в судинах, виводять токсини, солі та важкі метали. Пектин підвищує рівень опірності організму до хвороб.

Якщо в основі зефіру лежить агар-агар, цей продукт можна сміливо вважати дієтичним. Оскільки агар-агар отримують з морських водоростей, натуральні та корисні речовини у його складі корисні як для дітей, так і для дорослих. В такому зефірі буде багато кальцію, заліза, йоду, що позитивно впливає на роботу печінки та інших органів.

А ось до зефіру, виготовленого на основі желатину, слід поставитися з обережністю. Адже в ньому більше калорій, ніж в інших загусниках, а значить такий продукт не можна вважати цілком дієтичним.

Завдяки глюкозі, яка входить до його складу, зефір допомагає покращити роботу мозку. Проте слід пам’ятати, що хоча в зефірі й мало калорій, до його складу все ж входить багато цукру. Тому зловживати продуктом не можна. Особливо слід бути обережними з цими ласощами людям, які страждають на цукровий діабет. Вони можуть обрати зефір, у якому глюкозу замінено на фруктозу.

Також рекомендується вживати зефір білого кольору, в ньому немає барвників. Зефір в шоколаді чи кокосовій стружці вже не можна вважати дієтичним продуктом, він є доволі калорійним.

Отже, зефір – це досить корисні ласощі, які цілком можна періодично вживати з користю для здоров’я. Та треба пам’ятати, що зловживати ними все ж не можна, адже ласощі залишаються ласощами, вони містять цукор і можуть бути протипоказаними для деяких категорій осіб.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

На основі чого створюється віртуальний каталог автозапчастин 18 июня 2018

Каталог автозапчастин є ефективним продають інструментом, що дозволяє розширити продажу в мережі. Зростання електронної комерції обумовлений збільшенням обсягу покупок в мережі

Желе с шампанским: два рецепта для лета 18 июня 2018

Готовим ягодное и лимонное желе на основе игристого вина

ТОП-10 вещей, которые стоит перестать делать, чтобы меньше ходить по врачам 18 июня 2018

На вопрос, какие привычки можно назвать самыми вредными, большинство людей, скорее всего, ответят: курение, злоупотребление алкоголем, фастфуд и сидячий образ жизни.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Join Up 0.6
Join Up

Отзывов: 1

NEWLEAD 4.0
NEWLEAD

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое