15 мая 2017
Сегодня в шесть часов утра в с. Заваловка Киевской области во время патрулирования полицейский обнаружил на территории бывшего детского лагеря два грузовика с вредными для окружающей среды отходами. Об этом сообщает пресс-служба Нацполиции в Киевской области.
Выяснилось, что оба водителя из Львовской области, а один из них уже успел разгрузить мусор. Правоохранители решают вопрос о наложении ареста на грузовики.
Работники полиции выясняют все обстоятельства происшествия и проводят мероприятия по установлению лиц, причастных к организации незаконного вывоза мусора.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
На Київщині 21-річний водій Mercedes переїхав жінку 19 апреля 2026
На Київщині 21-річний водій Mercedes переїхав жінку. Подробиці смертельного ДТП та фото Усі обставини смертельної аварії встановлять слідчі
Сибіга закликав ЄС зняти "орбанівську блокаду" 19 апреля 2026
Міністр підкреслив, що Україна все більше виступає не лише в ролі отримувача підтримки, але й як важливий партнер у сфері безпеки для своїх союзників.
Інженери розробили пристрій для друку електроніки на живих тканинах і хірургічних імплантатах без їх пошкодження 19 апреля 2026
Інженери Університету Райс (Rice University) розробили пристрій, який спікає провідникові чорнила прямо на живих тканинах, кістках і хірургічних імплантатах — без пошкодження поверхні. Пристрій Meta-NFS передає в матеріал 79,5 % мікрохвильової потужності проти 8,5 % у стандартних зондів, концентруючи енергію в зоні менше 200 мікрометрів.