28 апреля 2017
С 19 по 30 апреля в Нью-Йорке проходит международный кинофестиваль Tribeca. Актриса Эмма Уотсон представила на фестивале научно-фантастический фильм "Сфера".
Уотсон появилась на красной дорожке в элегантном белоснежном платье от Monique Pean c открытыми плечами и высоким разрезом.
Элегантный наряд подчеркнул стройную фигуру актрисы.
Свой образ Эмма дополнила босоножками на высоком каблуке, клатчем и собранной прической.

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Зірка "Дизель Шоу" Яна Глущенко розлучається після 9 років шлюбу: колишні дали перші коментарі про причину 12 ноября 2025
Зірка "Дизель Шоу" Яна Глущенко розлучається після 9 років шлюбу: колишні дали перші коментарі про причину Вони не планують обривати усі зв'язки
Їжу для астронавтів будуть робити з сечі — жителям Землі від цього також не втекти 12 ноября 2025
Європейське космічне агентство (ESA) запускає проект зі синтезу білка з «повітря» з використанням сечі та бактерій для її переробки. Головна мета проекту — гарантувати продовольчу безпеку астронавтам під час тривалих перельотів або на базах на інших планетах, куди доставляти продукти з Землі буде неможливо або дорого. Але плани простягаються ширше — аж до забезпечення таким харчуванням громадян планети.
Перший регіон Росії оголосив про відключення інтернету "до кінця війни" 12 ноября 2025
Мова про постійно діючі обмеження, а не тимчасові заходи, пояснила влада Ульяновської області РФ.