16 декабря 2023
Британський принц Гаррі здобув перемогу в судовому процесі проти Mirror Group Newspapers та отримає компенсацію в розмірі 180 тисяч доларів.
Високий суд Лондона 15-го грудня постановив, що 15 із 33 публікацій ЗМІ про герцога Сассекського, що розглядалися в рамках позову, базувалися на інформації, здобутою шляхом зламу мобільного телефона самого Гаррі або людей, які з ним спілкувалися, чи ще в якийсь незаконний спосіб.
Про це повідомляє People.
Принц Гаррі в суді зміг довести, що інформацію про нього преса отримувала в незаконний спосіб
Принц Гаррі не був присутній при оголошенні рішення, але його звернення з цього приводу зачитав адвокат.
"Сьогодні прекрасний день для правди, а також для відповідальності", - заявив 39-річний син короля.
"Мені казали, що як битимешся з драконами, то дістанеш опіки. Але у світлі сьогоднішньої перемоги та важливості того, що необхідно для вільної та чесної преси - це ціна, яку варто сплатити. Місія триває", - зазначив Гаррі.
"Місія триває", себто to be continued...
Цікаво, що принц став першим представником верхівки королівської родини Великої Британії, хто давав свідчення у суді впродовж останніх 130 років.
Перед ним такий досвід мав король Едвард VII. Будучи ще принцом Вельським, він давав свідчення двічі: в справі про розлучення шотландських аристократів у 1870-их та в справі за звинуваченням у картярському шахрайстві в 1890-их.
Це, звісно, якщо не рахувати принцесу Анну, яка в 2002-му році офіційно визнала свою провину в тім, що її собака Дотті породи англійський бультер'єр вкусила двох дітей у Віндзорському парку.
Як пише The Guardian, Анна тоді відбулася штрафом та грошовою компенсацією постраждалим. А Дотті - заняттями з кінологом та наказом перебувати на повідці в публічних місцях.
Нагадаємо, Гаррі подав до суду в 2019-му. А Меган Маркл у 2021-му відсудила грошову компенсацію в Associated Newspapers за публікацію її листа до батька, попри те, що останній сам передав його ЗМІ.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
США та Китай йдуть до технологічного суверенітету схожими шляхами, але Америка поки що відстає 13 октября 2025
Адміністрація Дональда Трампа посилила державну участь у стратегічно важливих галузях промисловості, придбавши частки в американській компанії Intel та канадській гірничодобувній компанії Trilogy Metals. Як констатує Financial Times, це зроблено для забезпечення технологічного суверенітету США та зменшення залежності від іноземних постачальників критично важливих компонентів.
Таліби заявили про ліквідацію 58 пакистанських солдатів 13 октября 2025
Ситуація на всіх офіційних кордонах та фактичних лініях Афганістану повністю контрольована, стверджують в Кабулі.
Полюбите гарбуз ще більше – 10 несподіваних переваг для організму 13 октября 2025
Яскраві помаранчеві плоди знову з'являються на ринках і наповнюють кухні ароматом тепла. Багато хто сприймає гарбуз як затишну сезонну «картинку» — у вигляді супів, десертів та прикрас. Але за її зовнішньою простотою ховається справжнє багатство користі для здоров'я.