27 февраля 2017
Автомобиль марки BMW, в котором был застрелен американский рэпер Тупак Шакур, выставлен на продажу, сообщает TMZ.
По данным портала, цена машины, на кузове которой сохранились следы пуль, определена в 1,5 миллиона долларов. Отмечается, что торги проводиться не будут.
При этом издание не уточнило ни название аукционного дома, ни то, каким образом будет определен покупатель. Известно лишь, что после смерти Шакура автомобиль успел сменить несколько владельцев.
Рэпер Тупак Шакур, сидевший на пассажирском месте, был застрелен в пригороде Лас-Вегаса в 1996 году. За рулем находился рэпер Шуг Найт, он выжил. Убийц до сих пор так и не удалось найти.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп запропонував Кубі "по-дружньому" здатися 11 марта 2026
Куба, за словами Трампа, опинилася в скрутному становищі після розриву її зв’язків із Венесуелою, що припинило фінансову підтримку з Каракаса.
Oukitel представила захищений ноутбук, який може заряджатися від сонця 10 марта 2026
Oukitel представила захищений ноутбук, який може заряджатися від сонця
Розроблено самовідновлювальний матеріал для космічних кораблів майбутнього 10 марта 2026
Для апаратів, що перебувають у космічному просторі, серйозну проблему становлять механічні пошкодження, які неминуче завдаються як об'єктами природного походження, так і фрагментами космічного сміття. Під егідою ESA зараз створюється матеріал, здатний самостійно відновлюватися при виникненні мікротріщин у процесі експлуатації.