16 июля 2021

Поки Вікторія Бекхем святкувала 22-річницю з дня весілля, її колега зі Spice Girls, 45-річна білявка Емма Лі Бантон, встигла вийти заміж.

Співачка побралася з музикантом Джейдом Джонсом, з яким вони разом 17 років (хоча знайомі понад 23) і виховують двох синів: 13-річного Бо Лі та 10-літнього Тейта Лі. Церемонія закоханих була доволі приватною, а сукня дуже ефектною — міні Miu Miu з довгою фатою. «Містер та місіс Джонс!» — написали щасливі наречені в мережі.


Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Напад на синагогу в США: з'явилися деталі 13 марта 2026
ФБР класифікує інцидент як "цілеспрямований акт насильства" проти єврейської громади. Нападника ідентифіковано.
У Києві виявили нездетоновану бойову частину "Шахеда" 13 марта 2026
У Києві виявили нездетоновану бойову частину "Шахеда", яку знищать на місці. Фото Мешканців регіону закликали не чіпати підозрілі предмети та одразу викликати спеціальні служби
У Польщі знайшли черговий безпілотник на території шахти 13 марта 2026
На думку міністра оборони Польщі, безпілотник, ймовірно, виконував завдання на замовлення сил зі східного напрямку.