12 января 2020
Фильм получит современный ремейк на стриминговом сервисе Disney+.
Сюжет рассказывал о группе подростков, которые посетили лагерь для подготовки космонавтов и внезапно запустили сами себя в открытый космос. Им предстоит найти источник кислорода и ввернуть шаттл на Землю.
Одну из ролей в ленте исполнял молодой Хоакин Феникс (в титрах указан как Лиф Феникс).
Сценаристами новой версии назначены авторы шоу "Субботним вечером в прямом эфире" Майки Дэй и Стритер Сайделл.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Геґсет оголосив про операцію "Удар Яструба" у Сирії 21 декабря 2025
Авіація США завдавала ударів по цілях по всій центральній Сирії. Це стало відповіддю на вбивство американських військових.
Штучний інтелект висмоктав енергію: Південна Корея прискорить створення термоядерної електростанції на 20 років 21 декабря 2025
Уряд Південної Кореї оголосив, що докладе максимум зусиль для початку випробувань з виробництва електричної енергії на основі термоядерних реакцій якомога раніше. Згідно з попередніми планами, це мало відбутися на початку 2050-х років. Тепер усе повинно статися на 20 років раніше — на початку 2030-х років. Прискорення вимагав бурхливий ріст застосувань штучного інтелекту, який вже вичерпав усі енергетичні резерви.
Верховний суд США підтвердив право Ілона Маска на отримання компенсації в 56 мільярдів доларів 21 декабря 2025
В силу вже описаних причин Ілон Маск на посаді голови Tesla має майже безмежний вплив на раду директорів, тому всі вигідні йому рішення втілюються в життя без особливих коливань. Тим не менш, у випадку з виплатою Маску $56 млрд знайшлися противники цієї ідеї, які довели справу до суду і рік тому заблокували виплату своїм рішенням. Мільярдеру нещодавно вдалося оскаржити це рішення в суді вищої інстанції.