17 июня 2020
З 10 червня по 3 вересня проходить вже третій Fashion Film Festival Kyiv-2020. Цього року оцінювати роботи конкурсантів та визначати переможця у номінації Best Fashion Film, а також переможців у номінаціях Best Fashion Story та Best Fashion Production будуть міжнародні експерти та українські експерти. Тож знайомимося з членами журі, які обиратимуть найкращих серед фіналістів.
Консультант з fashion-фільмів, стратег з розвитку кінофестивалів та співзасновник Berlin Fashion Film Festival Ніколо Монтанарі
Засновник і директор Buenos Aires International Fashion Film Festival Вілмер Вільямс
Український режисер, співзасновник студії We Are Buro Ігор Стеколенко
Журналістка, головна редакторка видання про мистецтво Your Art Анастасія Калита
Креативна продюсерка, генеральна продюсерка Pay TV каналів FILM.UA Group Наталка Якимович
Окрім того, завтра, 17 червня, о 18:00 на YouTube-каналі Ukrainian Fashion Week у межах фестивалю запланований Public Talk «Індивідуальний стиль: як його знайти? Де шукати натхнення та як не робити вторинний продукт» режисера, продюсера і володаря гран-прі FFFK-2019 Павла Буряка та режисера і переможця FFFK-2018 Джордана Блейді.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Японія також розслідує безконтрольне «роздягнення» людей ШІ-ботом Grok 18 января 2026
Японія приєдналася до зростаючого списку країн, які відкрили розслідування щодо відповідності законодавству функціонування ШІ-чат-бота Grok, за допомогою якого створюються та поширюються зображення сексуального характеру без згоди користувачів.
У Данії відбулися акції протесту через погрози Трампа щодо Гренландії 18 января 2026
Демонстранти зібралися на площі поблизу міськради Копенгагена, звідки вирушили до будівлі посольства США. Акції протесту відбувалися й в інших містах країни.
Полякова розказала, чи готова до статусу бабусі, про тиск молодого покоління та секрети власної краси 18 января 2026
Співачка Оля Полякова з нагоди свого 47-річчя розповіла, як з роками змінила своє ставлення до себе, чи відчуває тиск з боку молодого покоління, а також розказала про свого зятя-американця.