ISW: Росія планує влітку посилити депортацію українських дітей

30 мая 2024

Правлячий режим Росії збирається активізувати депортацію українських дітей на свою територію протягом літа, посилюючи ще цей компонент кампанії геноциду в Україні. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Голова так званої "Луганської народної республіки" Леонід Пасічник заявив, що регіони РФ "приймуть" понад 12 000 дітей з окупованої Луганської області протягом 2024 року.

Російська програма Корисні канікули профінансує поїздку для 40 000 дітей з окупованої України, і ті нібито відвідають Росію для участі в літніх таборах та освітніх заходах.

Літні дитячі табори в окупованому Криму та на території Росії готуються "прийняти" понад 600 дітей з окупованої України протягом літа.

Так зване "міністерство освіти і науки "ЛНР" анонсувало, що невстановлена кількість підлітків з окупованої Луганської області відвідає військово-патріотичний спортивний табір Авангард у Волгоградській області Росії. Там вони пройдуть "підготовку з військово-інженерної справи, тактики, пожежної справи, парашутного спорту, зв'язку, основ національної безпеки, експлуатації безпілотників і тактичної медицини".

Аналітики наголошують, що насильницьке переміщення дітей з однієї групи в іншу є визнаним актом геноциду.

Українські діти, які були депортовані до Росії на такі "канікули" чи "літні табори", стикаються з програмами русифікації, спрямованими на ізоляцію від своїх українських родин, мови, культури та історії, зазначають в ISW.

Як ми вже писали раніше, росіяни відправили до сиротинців 285 депортованих з України дітей.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Маша Єфросиніна розповіла про крадіжку косметики 27 июля 2026

Українська телеведуча та інтерв’юерка Маша Єфросиніна поскаржилася на крадіжку.

В Німеччині літак упав на будинок: двоє загиблих 27 июля 2026

Мешканців будинку, в дах якого врізався літак внаслідок падіння, якраз не було вдома, але загинули пілот і пасажир.

Білий дім закликав Україну змінити тактику ударів у Чорному морі 26 июля 2026

Адміністрація Трампа попросила Київ не атакувати неросійські танкери після удару по танкеру Chevron.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Вася 4.1
Вася

Отзывов: 1

Леошоп 1.0
Леошоп

Отзывов: 1

LawCore 5.0
LawCore

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше