ISW озвучив ймовірну причину поїздки Шойгу до Мінська

5 декабря 2022

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу їздив до Мінська, ймовірно, для того, щоб тиснути на Білорусь у питанні підтримки війни Російської Федерації проти України. Про це у суботу, 3 грудня, заявили аналітики Інституту вивчення війни (ISW).
 
У Мінську Шойгу зустрівся з формальним лідером РБ Олександром Лукашенком та міністром оборони Білорусі Віктором Хреніним.
 
"Міністри оборони Росії та Білорусі зустрілися у Мінську, щоб, ймовірно, зміцнити двосторонні зв'язки у сфері безпеки між Росією та Білоруссю. Ймовірно, Шойгу намагався тиснути на Білорусь, щоб вона продовжила підтримку наступальної кампанії Росії в Україні", - заявляють аналітики.
 

Зазначимо, до Мінська прилетів міністр оборони РФ Сергій Шойгу. Хренін та Шойгу підписали протокол про внесення змін до Угоди між Білоруссю та РФ про спільне забезпечення регіональної безпеки у військовій сфері. Потім Шойгу вирушив на зустріч із Олександром Лукашенком. Той під час зустрічі з Шойгу заявив, що "ні ви, ні ми війни не хотіли і не хочемо". При цьому, за його словами, "ми як єдине угруповання, єдина армія сьогодні готуємось".
 
Напередодні Лукашенко та Путін поговорили телефоном і домовилися про зустріч у грудні. Повідомлялося, що вони "намітили і графік подальших контактів, домовившись провести у грудні зустріч для обговорення практичних питань реалізації союзного будівництва та економічних питань". 

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Где купить качественные зимние берцы? 3 февраля 2023

Военные аналитики утверждают, что в зимний период времени создаются определенные условия, существенно осложняющие пребывание солдат на фронте

Что нужно знать о бонге? 3 февраля 2023

Человечество изобрело и продолжает изобретать различные способы и приспособления для курения травы и в частности, табака, который тоже по своей сути является травой

SpaceX выполнила 200-й пуск ракеты Falcon 9 — на орбиту выведены ещё 53 спутника Starlink 3 февраля 2023

Компания SapceX сегодня выполнила юбилейный 200-й космический запуск ракеты серии Falcon 9. На орбиту были выведены 53 новых интернет-спутника Starlink. Для уже использовавшейся ранее многоразовой первой ступени ракеты Falcon 9 текущий запуск был пятым по счёту.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Игорь  
Игорь

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое