9 октября 2022
Інформація про розбіжності всередині Кремля, оприлюднена західними ЗМІ, стрімко поширюється до РФ і підриває видимість стабільності режиму президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомили в Інституті вивчення війни (ISW).
Як зазначають військові аналітики, чутки про протистояння у найближчому оточенні диктатора "підірвали враження сили та контролю", які Путін намагався зобразити протягом більш ніж 20 років свого правління.
"Деякі російські міліблогери після різкої критики голови Чечні Рамзана Кадирова та керівника ПВК Вагнера Євгена Пригожина у бік російського вищого військового командування почали припускати, що в Кремлі є дві фракції", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що Кадиров і Пригожин є частиною фракції, яка прагне продовжувати війну та досягати своїх ідеологічних цілей незалежно від ціни.
Водночас опозиційна до них фракція складається з чиновників, які хочуть вести переговори із Заходом, щоб зберегти свої активи та резиденції, але надто бояться прямого протистояння з Путіним.
Як заявляють в Інституті вивчення війни, презентація фундаментальних розбіжностей у найближчому оточенні Путіна та виклики його рішенням, навіть якщо вони тихі, можуть зобразити диктатора слабким.
"Правдивість чи помилковість цієї презентації менш важлива, ніж її введення в аудиторію, на яку Путін найбільше покладається для подальшої підтримки у своїй війні", - повідомили військові аналітики.
Нагадаємо, раніше в ISW заявляли, що Путін намагається перекласти відповідальність за військові невдачі в Україні на міністра оборони країни Сергія Шойгу.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Фреймут у хустинці та сарафані показалася з дітьми на тлі Карпат 26 июля 2025
Телеведуча Оля Фреймут замилувала карпатськими краєвидами.
Українці розкрили, що думають про фріланс, і чому майже половина не хоче ним займатися 26 июля 2025
Українці розкрили, що думають про фріланс, і чому майже половина не хоче ним займатися
В Росії запустили ракету з іранським супутником 26 июля 2025
Союз-2.1б разом з двома апаратами Іоносфера-М виведе на орбіту іранський телекомунікаційний супутник NAHID-2.