Klavdia Petrivna показала пісню, з якою йшла на Нацвідбір на Євробачення 2025

3 февраля 2025

Мережею доволі довго ширилися чутки, що Klavdia Petrivna (Клавдія Петрівна) подала заявку на участь у Нацвідборі Євробачення 2025, який пройде 8 лютого, проте у лонглисті її так і не побачили. Однак співачка неочікувано вийшла на зв'язок та продемонструвала фрагмент нової пісні, яку нібито подавали на конкурс.

Вона "засвітила" в Instagram лише кілька рядків нового хіта, але навіть не оголосила його назву. "Пісня, з якою хотіла піти на Євробачення", – підписала коротке відео артистка.

"Хай навколо все горить,

я не вірю в чудеса,

одна нещасна мить

вартує життя!

Невже? Авжеж!

Стало байдуже.

Мені не боляче.

Я хочу ще", – саме такі рядки зі своєї пісні розсекретила Klavdia Petrivna.

Цікаво, що у мережі не дуже задоволенні треком. Так, у Telegram-каналі "Що ти знаєш про Бобула?" підозрюють співачку у плагіаті на саму себе.

"Klavdia Petrivna дропнула уривок пісні, яку хотіла подавати на Євробачення. Навіть для Нацвідбору співачка не заморочилась, щоб написати новий біт. Якщо Klavdia Petrivna і звинувачували б у плагіаті, то самої себе", – зазначили у пабліку. 

Так, у коментарях стверджують, що заява солістки може бути клікбейтною, щоб привернути якомога більше уваги до себе.

Раніше OBOZ.UA писав, що співачка Анастасія Приходько пояснила, чому Klavdia Petrivna зникла після концертів у Палаці спорту, та назвала її головну помилку.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Як позбутися алкогольної залежності в Одесі: сучасні методи та де знайти допомогу 26 апреля 2026

Наркологічна клініка «Довіра» в Одесі спеціалізується на анонімному лікуванні алкоголізму та наркоманії. Клініка працює цілодобово, лікарі виїжджають додому.

Прем'єр Бельгії зробив заяву про ідею "швидкого" вступу України до ЄС 24 апреля 2026

Європейський союз повинен й надалі дотримуватися в питанні членства підходу "за заслуги", вважає Барт Де Вевер.

Фінляндія розглядає питання дозволу на ввезення ядерної зброї 24 апреля 2026

Пропозиція спрямована на забезпечення безпеки Фінляндії в непередбачуваній обстановці, заявили в Міноборони.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Mазда 5.0
Mазда

Отзывов: 1

10 міська лікарня 0.2
10 міська лікарня

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше