Rihanna випустила перший за 6 років сольний трек, який став саундтреком до нового фільму Marvel

29 октября 2022

Всесвітньо відома американська співачка Rihanna випустила свій перший сольний трек із 2016 року. Композиція під назвою Lift Me Up стала саундтреком до нового супергеройського фільму від Marvel "Чорна пантера: Ваканда навіки".

Пісня була розміщена на YouTube-каналі Ріанни і всього за 4 години після публікації (на момент написання новини) зібрала понад 750 тисяч переглядів. "Королева повернулася!" – пишуть у коментарях фанати, які 6 років чекали від улюбленої виконавиці феєричного камбеку.

Відомо, що Lift Me Up ("Підніми мене") – це особлива данина поваги до зірки першого фільму про Чорну Пантеру, американського актора Чедвіка Боузмана, який помер два роки тому від раку товстої кишки у віці 43 років.

У злегка похмурій пісні Ріанна м'яким голосом співає: "Підніми мене, притисни мене до себе, тримай мене поруч, безпечно і надійно. Згоряючи в безнадійному сні, обійми мене, коли засинатимеш. Бережи мене в теплі свого кохання. Коли ти підеш, зберігай мене. Безпечно та надійно".

Додамо, що сам фільм вийде у світовий прокат 11 листопада.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Ріанна, у якої в травні поточного року з'явився на світ первісток, вперше вийшла на публіку після пологів. Через місяць материнського життя зірка вирушила до Лондона разом з батьком своєї дитини – репером і музичним продюсером A$AP Rocky. Там вона відвідала виступ бойфренда.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Періс Хілтон привітала донечку з 2-річчям та показала домашнє свято. Фото 12 ноября 2025

Американська телезірка, світська левиця та бізнесвумен Періс Хілтон ніжно привітала свою донечку Лондон з днем народження. Їй виповнилося 2 рочки.

MamaRika перенесла екстрену операцію та розповіла про свій стан 12 ноября 2025

36-річна співачка MamaRika (справжнє ім'я Анастасія Середа) вийшла на зв'язок із шанувальниками після своєї екстреної операції, через яку навіть довелося перенести чотири концерти.

На Київщині легковик на швидкості зніс зупинку та вилетів у кювет: є загиблий 12 ноября 2025

На Київщині легковик на швидкості зніс зупинку та вилетів у кювет: є загиблий. Подробиці та фото Усі обставини смертельної аварії встановлять слідчі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

KOLSS 0.5
KOLSS

Отзывов: 1

241"Голосіївський" 0.6
241"Голосіївський"

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше