Актор Костянтин Костишин, який служить у ЗСУ, відверто висловився про мобілізацію артистів

23 февраля 2024

Популярний український актор Костянтин Костишин ("Повернення Мухтара", "Дев'ять життів Нестора Махно", "Улюблені діти", "Таємниці", "Казка про гроші", "Швидка допомога", "Пастка", "За все тобі дякую") отримав повістку з військомату. З осені минулого року артист служить у ЗСУ.

В інтерв'ю OBOZ.UA Костянтин Костишин розповів, як ставиться до думки деяких колег, що творчим людям не місце на фронті.

"Я не вважаю, що актори – це якісь привілейовані люди, – каже Костишин, який отримав повістку в 58 років. – Моя однозначна відповідь: мають йти на фронт всі ті, хто придатний до служби. Але і розумію, що не можна веслувати під один гребінець – геть всіх забрати. В будь-якому разі театр не може не працювати. Частина акторів має залишатися і грати вистави. Підтримувати дух людей і допомагати їм не впасти в прірву безнадії. Театр має існувати, але не може бути так, що акторів війна не стосується. Насправді, такого в нас і немає – на фронті чимало артистів. На жаль, маємо вже і загиблих".

Раніше OBOZ.UA писав, що співак Гарік Кричевський заявив в інтерв'ю, що у війську його робота була би марною, адже кожен має виконувати свою справу: військові – воювати, співаки – співати. Виконавець заявив, що якби мав можливість, роздав би всім артистам бронь: "Я думаю, що артист повинен писати музику, давати концерти, виступати перед людьми, щоб вони психологічно розвантажувалися, виступати перед військовими. Артист повинен працювати. Йому не потрібно заважати. Будь моя воля, я б всім відомим артистам дав "бронь", тому що вони принесуть набагато більше користі своїми концертами".

Повне інтерв’ю з Костянтином Костишиним читайте на OBOZ.UA тут.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Десять советов опытного адвоката по семейным делам в Украине 6 апреля 2024

В этой статье мы хотим поделиться с вами десятью ценными советами от опытного адвоката по семейным делам в Украине

Как выбрать бензиновый генератор: советы и рекомендации 5 апреля 2024

Бензиновый генератор — это надежный источник автономного электропитания для дома, дачи, стройплощадки или мероприятия на природе. Он не зависит от центральной электросети и может обеспечить электричеством даже в самых удаленных местах

Путеводитель по выбору переноски для вашего кота: комфорт и безопасность на первом месте 4 апреля 2024

Переноска для кошки — неотъемлемый элемент, особенно когда вам нужно перевезти вашего питомца к ветеринару, в путешествие или на другие мероприятия. Выбор правильного

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше