Актор-воїн Неліпа вийшов на звʼязок з лікарні та розповів, що з ним трапилося: хвороба не з простих

16 января 2025

Український ведучий та актор Максим Неліпа, який після початку повномасштабної війни приєднався до лав ЗСУ та став на захист Батьківщини, розповів про самопочуття після повернення з фронту. Він розкрив, що його хвороба не з простих, але це не важке порання.

Зараз військовослужбовець перебуває в лікарні у відділі щелепно-лицьової хірургії. Про це він розповів у Facebook.

"Так склалося, що потрапив у лікарню, в щелепно-лицьову хірургію. Інформація з'явилася в мережі. Як зазвичай, з неточностями та перебільшеннями. Звісно, війна не омолоджує та не додає здоров'я, проте про "важке поранення" – не відповідає дійсності. І Слава Богу!" – зазначив Максим Неліпа.

Хоч актор має нелегку хворобу, назву якої не називає, він все ж таки впевнений в успішному лікуванні.

"Перебіг хвороби та її суть не з простих. Але зараз я на 100% впевнений в успіху лікування! Низький уклін лікарям та всьому персоналу Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова! За вчасну та професійну допомогу! За забезпечення всім необхідним! За відданість, чутливість, людяність!" – додав військовослужбовець.

Максим Неліпа полюбився українським глядачам завдяки участі у програмі "Хто там?" З часом він брав участь у проєкті "Народна зірка", де працював у парі зі Сніжаною Єгоровою. Однак у певний період життя ведучий зник з екранів телевізорів. Після кількарічної мовчанки актор з'явився у "Дизель Шоу", а під час повномасштабної війни приєднався до лав ЗСУ.

Раніше OBOZ.UA повідомляв, що Максим Неліпа вже переніс три операції. Після лікування актор планує приєднатися до побратимів на фронті.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Кінець ядерної угоди РФ і США: Китай зробив заяву 5 февраля 2026

Пекін стурбований тим, що припинення терміну дії договору негативно вплине на міжнародну систему контролю за нерозповсюдженням ядерних озброєнь.

"На драйві": перший український фільм про автоперегони вийде у прокат уже в квітні 5 февраля 2026

"На драйві": перший український фільм про автоперегони вийде у прокат уже в квітні Головний постер стрічки створив легендарний документаліст і фотограф Костянтин Ліберов (LIKBOS)

Галкін і Пугачова помолоділи до невпізнаваності: нове фото друзів України викликало ажіотаж 5 февраля 2026

Галкін і Пугачова помолоділи до невпізнаваності: нове фото друзів України викликало ажіотаж Подружжя показало сучасний "сімейний" образ

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гінеколог 1.5
Гінеколог

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше