2 марта 2017
Американская актриса Бланка Бланко привлекла к себе особое внимание на киноппремии "Оскар".
Малоизвестная актриса оскандалилась на церемонии, надев платье с чересчур высоким разрезом от Lanvin.
36-летняя Бланка в откровенном наряде показала слишком многое на красной дорожке. Фотографам удалось запечатлеть бежевые стринги Бланко.

Напомним, статуэтку "Оскар" в номинации "Лучший фильм" получила картина "Лунный свет" режиссера Барри Дженкинса. "Лучшая мужская роль" – Кейси Аффлек, а Эмма Стоун – "лучшая женская роль". Мюзикл "Ла-Ла Лэнд" собрал шесть статуэток.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кремль посилює репресії проти корінних народів - розвідка 16 января 2026
Зокрема під час мобілізації на кожні 10 тисяч населення на фронт було направлено 34 етнічних росіян і 95 представників корінних народів – диспропорція, що лише підсилює ризик їхнього зникнення.
Існуючі функції Samsung Galaxy AI залишаться безкоштовними — платити доведеться за нові 16 января 2026
Випущені в останні роки смартфони та планшетні комп'ютери Samsung часто комплектуються функціями штучного інтелекту. Раніше виробник попереджав, що з січня 2026 року деякі з них можуть стати платними, але тепер ситуація прояснилася: існуючими можна буде користуватися, як і раніше, а от за нові можуть стягувати гроші.
На Київщині власник будинку під час сварки забив до смерті гостя 15 января 2026
На Київщині власник будинку під час сварки забив до смерті гостя. Подробиці справи та фото Підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі