Українського хореографа Амадора Лопеса, який був у розшуку, затримали працівники ТЦК: чим для нього закінчилася ця історія

27 марта 2026

Український хореограф та співак венесуельського походження Амадор Лопес розповів, що неочікувано потрапив у стіни ТЦК через статус "у розшуку" за порушення правил військового обліку. Інцидент стався під час перевірки документів у Чернігові.

Як повідомили в територіальному центрі комплектування, Лопеса зупинили для перегляду військово-облікових документів, під час якого з’ясувалося, що він є порушником. Як пізніше пояснив артист, він не знав про важливість обліку, адже отримав українське громадянство лише за кілька тижнів до початку повномасштабного вторгнення Росії.

"Я не знав, що я у розшуку. Звісно, це неприємно. Для мене було неприємно. Вони попросили документи, я показав документи, вони перевірили і розповіли про усю процедуру: що робитимемо, куди їдемо і т. д." – переповів знаменитість.

Уже у самому ТЦК з'ясувалося, що Лопес має законні підстави для отримання відстрочки від мобілізації – хвора маломобільна мати, за якою потрібен постійний догляд, а сам він зауважив, що вагомим фактором для уникнення служби є активна волонтерська діяльність. Як пояснили в установі, йому дали відповідний час для оформлення необхідних документів для "броні".

"Під час перебування в територіальному центрі було більш детально з'ясовано особисті дані зазначеного громадянина. Було встановлено, що він має підстави для отримання відстрочки", – пояснили у ТЦК.

Амадор Лопес, який 3 лютого 2022 року отримав український паспорт, раніше розповідав, хто допоміг йому стати громадянином України. Він зізнався, що принципово відмовлявся від пропозицій пришвидшити процес за хабар і намагався діяти виключно законним шляхом.

За словами Лопеса, отримати громадянство йому допомогли знайомі та колеги, серед яких був і продюсер Євген Фешак. Артист подякував усім, хто був причетний до цього процесу, підкресливши, що для нього важливо залишатися чесним навіть у складних бюрократичних питаннях. Він також додав, що дотримується цієї позиції і в питаннях, які стосуються його родини, намагаючись уникати будь-яких неофіційних платежів.

OBOZ.UA розповідав, як зірка "Сватів" Федір Гуринець розповів, як тричі ходив у ТЦК і чому його зняли з обліку. Після початку повномасштабного вторгнення Росії він сам намагався знайти спосіб бути корисним державі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Чому китайські автомобілі продовжують іржавіти: експерт пояснює 27 марта 2026

Чому китайські автомобілі продовжують іржавіти: експерт пояснює

Борис Гребенщиков позбувся російського паспорта й отримав нове громадянство 27 марта 2026

Борис Гребенщиков позбувся російського паспорта й отримав нове громадянство Музикант пояснював своє перебування за кордоном неможливістю вільно працювати в Росії

Представлений компактний дрон DJI Avata 360 з круговим оглядом у 8K 27 марта 2026

Найбільший китайський виробник цивільних БПЛА DJI представив дрон Avata 360. Він пропонує зйомку в роздільній здатності 8K з оглядом у 360° — за це відповідають 1-дюймові сенсори з підтримкою частоти 60 кадрів на секунду.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Профі Строй 5.0
Профі Строй

Отзывов: 1

Чиньба Олег 5.0
Чиньба Олег

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше