28 сентября 2024
Подружжя Джордж та Амаль Клуні, без сумніву, можна назвати однією з найкрасивіших пар в Голлівуді.
Вкотре вони довели це появою на гала-вечорі свого благодійного фонду Clooney Foundation, що відбувся 26-го вересня у Нью-Йорку.
Для виходу закохані обрали парні луки. Обидва вигуляли чорні елегантні образи: Амаль – вишукану оксамитову сукню з глибоким декольте та шлейфом, а Джордж – класичний смокінг з метеликом.

Подружжя Клуні – синонім слів елегантність та розкіш
Як відомо, подружжя виховує двох дітей: двійнят 7-річних Еллу та Александра.
Нагадаємо, весілля пари, яке зіграли у Венеції, входить до списку найдорожчих зіркових церемоній.
До речі, про романи актора та його історію кохання з дружиною TabloID розповідав у попередньому матеріалі.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вступ України до ЄС: фон дер Ляєн зробила заяву 31 декабря 2025
Вступ до Європейського Союзу є критичним елементом гарантій безпеки для України, наголосила Урсула фон дер Ляєн.
Осадча прокоментувала виховання синів і яке покарання застосовує 31 декабря 2025
Телеведуча Катерина Осадча, в котрої є троє синів, вважає, що вона - гарна мама, але і визнає, що їй буває дуже непросто, особливо з середнім хлопчиком, Іваном.
Amazfit випустила смарт-годинники Active Max з яскравим дисплеєм, офлайн-картами та 25-денною автономністю 31 декабря 2025
Компанія Amazfit представила смарт-годинники Active Max з 1,5-дюймовим AMOLED-дисплеєм з автоматичним регулюванням та піковою яскравістю 3000 кд/м², GPS-навігацією з офлайн-картами, більш ніж 160 спортивними режимами, відстеженням серцевого ритму та 4 Гбайт вбудованої пам'яті для музики і подкастів. За словами виробника, годинники забезпечують до 25 днів автономної роботи.