30 марта 2025

Джамала попозувала зі своїм чоловіком Бекіром
Співачка Джамала привітала свого старшого сина Еміра з 7-річчям та показала у своєму Instagram, яке свято йому влаштувала.
Зірка запросила на святкування дня народження Еміра його друзів, найняла аніматорів та замовила торт з цифрою "7".
"З днем народження наш сину, Емір-Рахман. Будь щасливим, добрим і шануй нас", - написала вона.

В Еміра є ще двоє молодших братиків: 4-річний Селім та 9-місячний Алім

Щасливі мама і татко

Для Еміра та його друзів влаштували справжнє свято

Якось Джамала з синами й чоловіком наробили фото в однакових светрах.
Також Джамала поділилася з шанувальниками, скільки кіло набрала під час третьої вагітності та як повертається у форму.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
США вдарили по судну в Тихому океані 5 декабря 2025
Американські військові завдали смертоносного удару по судну в міжнародних водах Тихого океану.
Завод посуду у Білорусі постачає дрони до РФ - ЗМІ 5 декабря 2025
Загалом з 2022 по 2025 рік 14 компаній із Білорусі продали Росії понад 20 тисяч дронів загальною вартістю 34 мільйони доларів.
"Покриття" на зубах і любов до людського запаху: 10 зірок із проблемною гігієною 5 декабря 2025
Виявляється, що на противагу зіркам типу Ріанни і Бейонсе, які пахнуть наче рай, є й інші зірки, чий запах відлякує. Деякі селеби роками не користуються дезодорантами, майже не приймають душ або навіть не чистять зуби щодня. Вони називають це екологічністю, природністю й навіть корисною звичкою.