19 октября 2022

Відомий український телеведучий Анатолій Анатоліч відреагував на скандальну заяву блогерки Софії Стужук, котра виправдала росіян за масований обстріл України 10 жовтня. Артист запевнив, що виступає проти повернення на батьківщину таких зрадників.
Українець пообіцяв більше не ігнорувати проросійських знаменитостей, які замовчували чи підтримували війну. Відповідний коментар пролунав у його Instagram-stories.
Ознайомившись зі словами блогерки-мільйонниці Стужук, Анатоліч пригадав, що до повномасштабної війни байдуже ставився до проживання проросійських зірок в Україні та їхніх гастролей.

Так, наприклад, він не реагував на протести проти концертів Басти і навіть припускав, що виганяти його з України було надто жорстоко. Проте тепер позиція українця кардинально змінилася.

"Якщо Софія Стужук, Регіна Тодоренко, Жанна Бадоєва, Анна Сєдакова, якщо хтось з цього непотребу вирішить повернутися до України після нашої перемоги, я буду особисто робити все, щоб вони покинули якомога швидше цю країну. Я вам зараз офіційно про це заявляю. Можете їм передати це миле відео біля київських дерев", – заявив ведучий.
Нагадаємо: після ракетних обстрілів 10 жовтня Стужук цинічно заявила, що в цьому винні самі українці, які нібито "радіють чужим руйнуванням". Під "чужими руйнуваннями" зрадниця мала на увазі вибухи на незаконно побудованому Кримському мосту – символі окупаційної політики Кремля, по якому перекидають техніку та людей для вбивства українців.
Раніше OBOZREVATEL писав, що Анатолій Анатоліч показав вирву, яка утворилася на дитячому майданчику 10 жовтня внаслідок ракетного удару. Зараз там бавляться малюки.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Сумська розказала, як Борисюк забороняє їй вечеряти 5 декабря 2025
Акторка Ольга Сумська, яка нещодавно - через витівку Тараса Цимбалюка - розсекретила свою вагу, зізналася, що її чоловік Віталій Борисюк хотів би бачити її худішою.
Блискучі Джамала і Осадча, романтична Квіткова та ошатна Дорофєєва з чоловіком: зірки на концерті Монатіка в опері 5 декабря 2025
4-го грудня в Національній опері України пройшов четвертий і фінальний київський концерт із серії "IV" співака Дмитра Монатіка, відомого як MONATIK.
У Чечні через удар дрона в будівлі Грозний-сіті прогримів вибух - ЗМІ 5 декабря 2025
Вибух зруйнував фасад декількох поверхів будівлі. За даними Astra, у будівлі розташовані Рада безпеки Чечні, Рахункова палата та виборчком.