Анатоліч заговорив про весілля з Юлою після 15 років шлюбу та описав, яким воно буде

29 января 2025

Український ведучий і шоумен Анатолій Анатоліч зізнався, що за 15 років шлюбу з дружиною Юлою (Юлія Яцечко) так і не зіграв весілля. Пара лише розписалася через формальності, а торжество тепер планує після закінчення війни.

Анатоліч розповів в інтерв'ю "Тур зірками", що розписався з коханою після того, як вона завагітніла. Для них було важливим, щоб діти, яких зараз вже троє, носили прізвище батька, а для цього потрібно було укласти шлюб.

"Бюрократія була однією з причин, чому ми вирішили одружитися. Як би це дивно не звучало. Вона натякнула – завагітніла. Це був натяк. Насправді, без жартів, ми до цього свідомо підійшли. До першої, до другої, навіть до третьої дитини. Це кожен раз був підготовлений процес. Але у нас такого "а давай одружимось" не було. Не було, до речі, весілля. Ми розписалися, і в той же день вилетіли в Париж", – зізнався шоумен.

Він також розповів, що хотів би зіграти весілля в майбутньому й описав, яким його бачить. За його словами, святкування має бути у європейському стилі – гарно, душевно, і мило.

"Ми це зробимо трішки пізніше. Після закінчення війни, – зазначив він і додав, яким уявляє це подружнє свято: – Таким милим, з друзями, з танцями, милою сукнею. Можливо, не таке прям суперкласичне, ближче до європейського. Всі б зібралися, випивали, танцювали".

Шоумен зазначив, що не проти преси на власному весіллі й запросив на свято журналістку, якій давав інтерв'ю.

Раніше Юла давала інтерв'ю OBOZ.UA, де розповідала, що таке піар сьогодні, у чому його важливість та чи допомагає своєму чоловіку Анатолію Анатолічу виплутуватися з медійних скандалів. На її рахунку – робота з Лободою, Монатіком, Артемом Пивоваровим та іншими зірками нашої сцени.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Литві викрили шпигуна РФ, який збирав дані про військові об’єкти 25 июля 2026

Чоловік, за даними слідства, збирав інформацію про військові об’єкти, техніку та пересування ЗС Литви.

Кремль закриває школи заради верстатів і гармат - розвідка 25 июля 2026

Через нестачу близько 3 млн робочих російська влада розширює набір до коледжів і технікумів, ускладнюючи вступ до старшої школи.

Олена-Христина Лебідь "покарала" нареченого просто в спортзалі 25 июля 2026

Обранцю добряче дісталося від нареченої.Телеведуча Олена-Христина Лебідь разом із нареченим Павлом Розенком кумедно показали спільне тренування в спор...

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Пологи 5.0
Пологи

Отзывов: 1

LawCore 5.0
LawCore

Отзывов: 1

MAJESTIC MARVEL s.r.o.  
MAJESTIC MARVEL s.r.o.

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше