Апеляційний суд змінив запобіжний захід водієві "Мерседеса", який жорстоко побив велосипедиста: призначено заставу

14 октября 2025

Київський апеляційний суд 13 жовтня змінив запобіжний захід Олександрові Хілику – водію Mercedes, якого підозрюють у побитті велосипедиста на Подолі. Йому призначили тримання під вартою на 60 днів із можливістю внести заставу.

Про це повідомила Київська міська прокуратура. Зазначається, що призначений розмір застави – 5 мільйонів гривень.

Суд змінив нічний домашній арешт на тримання під вартою. Термін дії запобіжного заходу – до 25 листопада 2025 року.

Зазначимо, щодо Олександра Хілика відкрито два кримінальні провадження – про умисне тяжке тілесне ушкодження (ч. 1 ст. 121 ККУ) та про залишення постраждалого без допомоги (ч. 3 ст. 135). В останньому Хілику також повідомлено про підозру – йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави до 31 жовтня 2025 року.

Що передувало

У столиці 44-річний мешканець Київщини Олександр Хілик побив велосипедиста через зауваження щодо припаркованої автівки.

Хілик припаркував свій Mercedes на вулиці Межигірській не за правилами – на велосипедній смузі, чим заблокував рух велосипедистові.

А коли велосипедист зробив йому зауваження, Хілик у відповідь кілька разів ударив його в голову.

Від ударів 40-річний велосипедист упав на землю та зомлів. Хілик відтягнув непритомного чоловіка на узбіччя дороги та просто поїхав із місця події. Потерпілого госпіталізували у важкому стані.

Нагадаємо, спершу Хілику повідомили про підозру за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження), але під варту не взяли, хоча прокурор на цьому наполягав.

Пізніше його затримали в Білій Церкві та оголосили підозру за ще однією статтеюзалишення людини в небезпеці (ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України). Ця стаття передбачає покарання до 8 років за ґратами.

А 4 жовтня суд обрав запобіжний захід Хілику у вигляді тримання під вартою на 30 днів без права на внесення застави. Тоді підозрюваний казав, що поїхав із місця конфлікту, бо його вагітній дружині стало зле, а люди поруч запевнили, що викличуть "швидку".

Як повідомляв OBOZ.UA, підозрюваний Олександр Хілик не лише вже неодноразово порушував правила дорожнього руху, його також підозрюють у розкраданні у військових. Зокрема, в постачанні неякісного зимового одягу одній із військових частин на понад 25 млн грн.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Польщі затримали чоловіка, який надсилав порно українським дітям 14 октября 2025

Батьки двох українських дітей повідомили, що невідомий чоловік спілкувався з їхніми 11-річними доньками через соцмережі та надсилав їм порнографічний контент.

Анна Трінчер вразила тим, як виглядає її тіло після виступу в латексному костюмі. Відео 14 октября 2025

Співачка та акторка Анна Трінчер під час концертів милує вуха шанувальників своїм вокалом, а очі - танцями в звабних сценічних луках, зокрема з латексу.

Світлана Білоножко назвала двох російських зірок, які прикидалися "своїми" серед українців 14 октября 2025

"Хочу дати в мордяку!" Світлана Білоножко назвала двох російських зірок, які прикидалися "своїми" серед українців За одного з них взялася СБУ

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Book of Raa 5.0
Book of Raa

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше