21 января 2025
Внаслідок атаки на Саратов (Росія) пошкоджено хімічний завод. Про це повідомляє ASTRA.
Зазначається, що у ніч проти 21 січня в Саратові безпілотники атакували хімічний завод ТОВ Саратоворгсинтез. Внаслідок атаки пошкоджено вікна одного з цехів заводу на площі Радянсько-Чехословацької дружби.
Нібито минулося без постраждалих.
Раніше в Міноборони РФ заявили, що за ніч над Саратовською областю збили чотири безпілотники.
Саратоворгсинтез - це нафтохімічне підприємство, провідний виробник нітрилу акрилової кислоти, ацетонітрилу та ціаніду натрію в Росії. Є дочірньою структурою ПАТ Лукойл.
Раніше, на початку листопада 2024 року, повідомлялося про атаку дронів на НПЗ в Саратові.
Нагадаємо, у ніч проти вівторка, 21 січня, безпілотники атакували російський Смоленськ. У соцмережах пишуть про приліт по авіаційному заводу.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Немовля в реанімації, в обличчі племінника уламки: російська ракета влучила в будинок відомого українського співака. Фото наслідків 23 февраля 2026
Немовля в реанімації, в обличчі племінника уламки: російська ракета влучила в будинок відомого українського співака. Фото наслідків Varash втратив дім
Попри рішення суду у Трампа заявили, що не відступлять від мит 23 февраля 2026
В адміністрації США заявили, що можуть змінити юридичні інструменти для запровадження тарифів, але митна політика залишиться без змін.
Чому водії спершу обирають авто з асистентами, а згодом їх вимикають 23 февраля 2026
Чому водії спершу обирають авто з асистентами, а згодом їх вимикають