15 июля 2024
Партизани провели розвідку ремонтного заводу СІБМАШ у російській Тюмені. Одним з його профільних напрямків є артилерійські системи. Про це повідомляє партизанський рух Атеш на своєму Telegram-каналі.
"Агент вивчив стратегічно важливий завод та його слабкі місця", - йдеться у повідомленні.
Завод забезпечує виробництво, ремонт та відновлення ключових компонентів військової техніки, ракетних та артилерійських систем, займається оновленням систем управління та навігації.
"Через санкції, які прищепили до проблем імпорту високотехнологічних процесорів, виникли величезні проблеми з розвитком інерційних навігаційних систем", - додали в Атеш.
Як ми вже писали, партизани провели розвідку у військовому шпиталі в Севастополі. Агент партизанського руху Атеш роздобув інформацію від російського пораненого бійця про втрати РФ на фронті.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
НАТО починає операцію "Східний вартовий" 13 сентября 2025
Операція розпочнеться найближчими днями. Вона включатиме участь численних сил і засобів, зазначив Марк Рютте.
США тиснутиме на G7 через російську нафту - ЗМІ 13 сентября 2025
Міністри фінансів провідних економік G7 обговорять пропозицію США щодо тарифів для Індії і Китаю, які продовжують купувати нафту у Росії.
У румунських Карпатах проводять операцію з порятунку двох українців 13 сентября 2025
Двоє молодих громадян України опинилися в скрутному становищі після кількох днів перебування в горах.