15 августа 2025
У Єгипті після аварії туристичного автобуса до лікарень потрапили приблизно три десятки росіян. Про це повідомляє російське посольство в Каїрі, передають росЗМІ.
Зазначається, що вночі 14 серпня по дорозі з Шарм-ель-Шейха в Каїр сталася ДТП за участю автобуса, який перевозив 40 російських туристів. За наявною інформацією, він врізався в огорожу і впав на бік. Одна росіянка загинула, близько 30 пасажирів отримали травми. Стан одного з пасажирів середньої тяжкості.
Як повідомляється, приймаюча компанія російського туроператора і страхова компанія перебувають у зв'язку з постраждалими туристами їх родичами надання допомоги.
Нагадаємо, в Угорщині 6 липня сталася ДТП за участі пасажирського автобуса української реєстрації. Внаслідок аварії постраждали 19 осіб, із них 17 осіб неповнолітні. Щонайменше двоє неповнолітніх громадян отримали тяжкі травми.
Раніше на північному сході Румунії автобус з 60 українцями зіткнувся з румунським мікроавтобусом. Одна людина загинула, ще п'ять осіб постраждали.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Ілона Гвоздьова у річницю шлюбу показала цілунки з чоловіком біля озера. Фото 15 августа 2025
37-річна хореографка Ілона Гвоздьова 14 серпня привітала свого чоловіка, Івана Хомячука, з яким мало не розлучилася, з 11-ю річницею шлюбу.
Дар'я Білодід у монокіні зі зміїним принтом посвітила стрункою фігуркою на тлі грецького краєвиду. Фото 15 августа 2025
Дзюдоїстка Дар'я Білодід поділилася зі своєю аудиторією атмосферним фотосетом із відпочинку на грецькому острові Корфу.
У США з’явилися "кролики-Франкенштейни" 15 августа 2025
У Колорадо та інших штатах фіксують випадки зараження диких кроликів вірусом, що викликає чорні щупальцеподібні вирости на голові та морді тварин.