Азаров поручил Бойко модернизировать украинскую ГТС

27 июня 2013

Україна візьметься за розвиток підземних газових сховищ та модернізацію газотранспортної системи. Таке доручення прем'єр-міністр Микола Азаров дав віце-прем'єру Юрію Бойку. Розробити концепцію розвитку планують до Саміту у Вільнюсі, що пройде у листопаді цього року.

Микола Азаров, прем'єр-міністр України:

- Українська газотранспортна система разом з підземними сховищами газу має унікальні незамінні можливості для Європейського енергетичного ринку. Розвиток мережі ГТС, модернізація ГТС здатні зіграти ключову роль в стратегічній стабільності європейського енергетичного ринку.

Це великий багаторічний проект, складний як в технічному, так і в політичному плані. Треба починати його стратегічну розробку.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

podrobnosti.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Рубіо пояснив ультиматум Трампа Європі 16 сентября 2025

Президент США поставив завдання перед країнами ЄС - самим вводити ті санкції проти РФ, які вони закликають ввести Вашингтон.

Саакашвілі та матір його доньки показали її в перший день у школі. Фото 16 сентября 2025

Донька експрезидента Грузії Михеіла Саакашвілі та співачки Софії Ніжарадзе, Еліс-Марія пішла до школи. Батьки в соцмережах поділилися фото і відео з цієї важливої в житті 5-річної дівчинки події.

Диверсія в частині біля Владивостока: що відомо 16 сентября 2025

Під Владивостоком, а це майже за 10 тисяч км від нашого кордону, ліквідували російських солдатів, причетних до воєнних злочинів в Україні.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Fitness Expert 5.0
Fitness Expert

Отзывов: 1

Одес5 пологовий 0.5
Одес5 пологовий

Отзывов: 1

Аритейл  
Аритейл

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше