У Білому домі вважають, що Путіну дедалі важче приховувати провали РФ в Україні

14 сентября 2022

Президенту РФ Володимиру Путіну стає дедалі важче приховувати від росіян масштаби російських провалів в Україні. Про це заявив в інтерв'ю американській телекомпанії CNN у понеділок, 12 вересня, координатор Ради національної безпеки США зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі. Нещодавні військові успіхи української армії у Харківській області він назвав вражаючими, хоч і не став називати це великим переломом у війні в Україні.

"Я не знаю, чи можемо ми вже сьогодні назвати швидке просування українських військ великим поворотним пунктом, але очевидно, що військові зведення України вражаючі. Ми подбаємо про те, щоб продовжувати постачати українцям необхідні інструменти та ресурси для досягнення подальших успіхів", - пообіцяв Кірбі.

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що з початку вересня Україна повернула під свій контроль 6000 квадратних кілометрів території на сході та півдні країни. Джон Кірбі утримався від оцінок того, скільки саме територій повернули українці, але зазначив, що операції ЗСУ "мали вплив на росіян, змусили їх відступити, залишити територію та піти з районів, де українці просуваються".

Щодо стану російського військового контингенту в Україні, Джон Кірбі сказав, що російські солдати від початку війни страждали від відсутності бойового злагодження, хорошого командування та бойового духу. "Вони втекли від бою навіть у перші кілька тижнів у Києві та його околицях", - нагадав представник Білого дому.

Нагадаємо, за минулу добу ЗСУ відбили сім атак і завдали дев'яти ударів, повідомляє Генштаб ЗСУ.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Генасамблея ООН підтримала створення Палестини 14 сентября 2025

Декларація передбачає негайне припинення вогню в Газі, звільнення всіх заручників та створення суверенної Палестинської держави.

Дімопулос похвалилася 5-річною дочкою в акробатичній позі на стретчингу 14 сентября 2025

Колишня "ВІА Гра" Санта Дімопулос, яка тепер займається жіночими ретритами, похвалилася своєю донечкою Софією. 

Політичне насильство в США сягнуло рекордного рівня - ЗМІ 14 сентября 2025

Одним із факторів цього явища є "посилення політичної поляризації" в країні, заявляють аналітики.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Fitness Expert 5.0
Fitness Expert

Отзывов: 1

Регестратор 0.4
Регестратор

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше