13 марта 2025
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що у Білорусі ведеться виробництво пускових установок для російських балістичних ракет Орєшнік, але самих ракет на території країни ще немає. Про це він сказав журналістам у Кремлі, повідомляє БелТА.
"Ще немає Орєшніка. Працюємо. Але коли я поринув у цю проблему, виявилося, що, крім ракети, це все треба виготовляти. І ми це робимо в Білорусі. Тому ми працюємо над цим. Кілька пускових установок, які для Орєшніка призначені, - ми сьогодні вже фактично закінчуємо виготовлення", - сказав Лукашенко.
За його словами, від Росії "потрібна буде ракета" (до пускових установок - ред.).
Нагадаємо, 6 грудня в Мінську Лукашенко попросив Путіна розмістити в Білорусі ракети Орєшнік. Той відповів, що вважає це можливим у другій половині 2025 року.
Як повідомлялося, Лукашенко хотів би зробити запас російських ракет Орєшнік і розмістити 10 таких комлексів у своїй країні.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп розкритикував союзників по НАТО по дорозі з саміту 9 июля 2026
Американський лідер поставив у залежність війська в Європі із контролем США над Гренландією.
Інна Мірошниченко розсекретила, чому зараз живе на Балі та скільки грошей віддає за розкішну віллу в джунглях Блогерка пояснила, чому Тімур Мірошниченко не поїхав з ними до відпочинок
Трамп заявив про покарання "жахливого партнера" в НАТО - Іспанія відповіла 9 июля 2026
Лідер США наказав зупинити усю торгівлю та дипломатичні візити з "безнадійною" Іспанією.