20 августа 2023
Близько 70% жителів Німеччини заявили, що незадоволені роботою канцлера Олафа Шольца. Такими є результати опитування,проведеного інститутом INSA. Про це повідомляє Bild am Sonntag.
Зазначається, що нові дані опитування продемонстрували зростання несхвального ставлення респондентів до роботи Шольца як канцлера за місяць на 10%. Крім того, 64% учасників опитування у ФРН вважають, що зміна уряду може піти на користь країні.
Рівень підтримки Соціал-демократичної партії Німеччини, яку очолює Шольц, втратив на тиждень два пункти, знизившись до 18%.
Радикальна партія AfD Альтернатива для Німеччини залишилась із результатом 21%, який мала тиждень тому.
За даними опитування, найнижчі результати підтримки мають Зелені (14%), ліберали (8%) та ліві (5%). Найбільшу підтримку у ФРН має блок християнських партій Християнський демократичний союз/Християнський соціальний союз (ХДС/ХСС), який набрав 27%, отримавши ще один пункт.
В опитуванні, яке проводилося 17 та 18 серпня, брали участь 1004 респонденти.
Нагадаємо, у травні невідомий проник в урядовий кортеж і накинувся на канцлера Німеччини Олафа Шольца.
← Вернуться на предыдущую страницу
Російський рубль упав до мінімуму за 11 тижнів 7 марта 2026
Ослаблення російського рубля відбувається попри різке зростання світових цін на нафту на тлі невизначеності щодо ситуації на Близькому Сході.
Індія скуповує мільйони російських барелів - ЗМІ 7 марта 2026
В окремих випадках це вже спостерігається: індійські НПЗ "накидають" 2-4 долари за барель з урахуванням вартості доставки.
Угорщина і Словаччина вимагають зняти санкції з семи росіян - ЗМІ 7 марта 2026
Йдеться про вилучення сімох росіян із санкційного списку ЄС для продовження дії індивідуальних санкцій проти РФ ще на пів року.