Біля фінсько-російського кордону щодня звучатиме гімн України

6 августа 2022

Влада фінського міста Лаппеенранта, розташованого недалеко від російського кордону, вирішила щовечора включати гімн України. Про це у четвер, 4 серпня, повідомили у Держприкордонслужбі України.
 
Як зазначено, гімн звучатиме щодня о 19:30. Крім того, на флагштоку перед мерією та в порту підніматимуть український прапор.
 
Глава міста Кіммо Ярви заявив, що таким чином хоче продемонструвати свою підтримку Україні та українцям.
 

У ДПСУ зазначають, що Лаппеенранта - улюблене місто росіян для шопінгу, і вони там часто бувають.
 
Як повідомлялося, Фінляндія планує запровадити нові обмеження на видачу туристичних віз для громадян Росії.
 
Фінляндія почала приймати пацієнтів з України

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Скандал з Ощадбанком: Генпрокурор Угорщини піде у відставку 24 июня 2026

Призначений ще за каденції Віктора Орбана топпосадовець незабаром сам піде з посади, зауважив прем'єр Угорщини.

Історичне досягнення: Мессі став рекордсменом за кількістю голів на чемпіонатах світу 24 июня 2026

Історичне досягнення: Мессі став рекордсменом за кількістю голів на чемпіонатах світу

Від ведучої №1 в Україні до важкої еміграції: як "солодке життя" Олі Фреймут змінилося після 2022 року 24 июня 2026

Від ведучої №1 в Україні до важкої еміграції: як "солодке життя" Олі Фреймут змінилося після 2022 року Еміграція змусила її відмовитися від звичного комфорту

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чернега Віолетта 5.0
Чернега Віолетта

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше