Біля місця витоку газу з ПП помітили російські кораблі – CNN

30 сентября 2022

У районах витоку газу з Північних потоків у Балтійському морі помітили кораблі військово-морського флоту Росії. Слідство має встановити, чи ці судна причетні до вибухів на газопроводах. Про це повідомляє CNN.
 
За словами двох представників західної розвідки і ще одного обізнаного джерела видання, представники європейської служби безпеки у понеділок і вівторок помітили кораблі підтримки ВМФ Росії поблизу витоків у трубопроводах, які, ймовірно, були викликані підводними вибухами.
 

Неясно, чи мали кораблі якесь відношення до цих вибухів, кажуть ці та інші обізнані джерела, але це один з багатьох моментів, які вивчатимуть слідчі.
 
За словами одного із представників розвідки, минулого тижня неподалік цих районів також були помічені російські підводні човни.
 
Данський військовий розвідник стверджує, що російські кораблі регулярно працюють у цьому районі, а їхня присутність необов'язково вказує на те, що Росія причетна до підривів.
 

"Ми бачимо їх щотижня. Російська діяльність у Балтійському морі посилилася за кілька років. Вони досить часто перевіряють нашу поінформованість – як у морі, так і у повітрі", – сказало джерело.
 
Розслідування здійснюють Данія та Швеція, але огляду місць вибухів ще не провели, бо триває витік газу. Розслідування може забрати два тижні. Ще співрозмовники видання зазначають, що головним підозрюваним усе ж таки є Росія.
 

Нагадаємо, у вівторок, 27 вересня, стало відомо про витік газу на трубопроводах Північний потік–1 та Північний потік–2. У Швеції заявили, що зафіксували вибухи у районах трубопроводів.
 
Пізніше Швеція виявила четвертий витік газу з Північних потоків.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Xiaomi представила планшет Note E-Ink с чёрно-белым экраном 6 декабря 2022

Компания Xiaomi представила необычный планшет Note E-Ink — как можно догадаться по названию, новинка оснащена дисплеем на электронных чернилах. Десятидюймовая монохромная новинка уже доступна для предзаказа в Китае.

У Києві відкрили найбільший "Пункт незламності" - де він знаходиться та як працює 5 декабря 2022

У Києві відкрили найбільший "Пункт незламності": де знаходиться та як працює. Фото Він відкритий для громадян щодня 10:00 до 21:00

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Smartsolutions 5.0
Smartsolutions

Отзывов: 1

АВД Трейд Компані 0.1
АВД Трейд Компані

Отзывов: 1

Сакумс - Sakums  
Сакумс - Sakums

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое