20 ноября 2023
Вантажний корабель під прапором Панами затонув біля порту Ереглі, розташованого на чорноморському узбережжі Туреччини. Шторм розламав судно на дві частини, повідомило Анадолу у неділю, 19 листопада.
"Суховантаж під панамським прапором, який стояв на якорі в порту Ереглі, розколовся на дві частини через шторм у регіоні. Частина корабля, що дрейфувала до берега, вдарилася об бетонні стіни порту і пошкодила амфітеатр на березі", – йдеться у повідомленні.
Усі 13 членів команди були евакуйовані на берег. Постраждалих серед них немає.
На значній частині території Туреччини цими вихідними погіршилися погодні умови. Помаранчевий код природної небезпеки оголошено у Стамбулі, Анкарі, Ізмірі та більш ніж 60 інших містах. Синоптики попередили про шквальний вітер, дощі, підтоплення. В аеропортах скасовано майже 200 внутрішніх та міжнародних рейсів.
Нагадаємо, у квітні біля Туреччини затонуло африканське судно, яке прямувало в Україну. На борту перебували 14 членів екіпажу. П'ятьох вдалося врятовати.
Зіткнення суден у Північному морі: одна людина загинула, чотирьох шукають
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Пʼять пострілів упритул: у Києві вбили полковника СБУ Івана Воронича 10 июля 2025
Пʼять пострілів упритул: у Києві вбили полковника СБУ Івана Воронича. Усі подробиці, фото та відео За цим фактом відкрито кримінальне провадження
Іванна Онуфрійчук показала, як чоловік із сином її з 39-річчям вітали 10 июля 2025
8-го липня телеведуча Іванна Онуфрійчук відсвяткувала своє 39-річчя у колі найближчих.
Samsung пояснила, чому досі не випустила тристулковий складний смартфон 10 июля 2025
Samsung пояснила, чому досі не випустила тристулковий складний смартфон