17 мая 2024
Дівчина актора Тараса Цимбалюка, дизайнерка і блогерка Світлана Готочкіна готова до найсміливіших експериментів.
Про це свідчить нова зйомка блогерки-білявки, яка постала на фото в образі жагучої брюнетки.
"Ви за експерименти чи ні?", - кинула виклик підписникам Свєта.

Цікаво, це перука, чи жінка розпрощалася зі своїм білосніжним волоссям?

Світлана виглядає дуже яскраво в такому кольорі

Чого тільки вартий погляд дизайнерки


Як відомо, Готочкіна експериментує не лише із кольором волосся. Раніше блогерка запостила результат зйомки, де показалася повністю оголеною.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Найбільший ГПЗ Росії атакували дрони СБУ - медіа 26 декабря 2025
Українські дрони уразили нафтові резервуари в російському порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі.
Автопілот Garmin вперше посадив невеликий літак зовсім без участі людини 25 декабря 2025
Федеральне управління цивільної авіації (FAA) США підтвердило, що в аеропорту Роки-Маунтин Метрополитен штату Колорадо невеликий літак здійснив безпечну аварійну посадку в повністю автоматичному режимі. Це було перше успішне застосування системи посадки Garmin Autoland поза режимом випробувань.
Анонсовано планшет Oppo Pad Air 5 з великим 12,1-дюймовим екраном 25 декабря 2025
Oppo представила в Китаї планшет Oppo Pad Air 5, який, за словами компанії, орієнтований на користувачів, що шукають збалансоване поєднання продуктивності, якості зображення та часу автономної роботи.