26 мая 2023

Володарка двох "Оскарів", а також премій "Еммі", "Греммі" та "Золотий глобус", акторка та співачка родом з Америки Барбра Стрейзанд похизувалася новою вишиванкою. Її знаменитості подарували в рамках глобальної ініціативи з підтримки України United24.
Вишита сорочка містить в собі орнамент, який притаманний Тернопільської області. На своїй сторінці в Facebook зірка попросила шанувальників долучитися до допомоги Україні (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).
Барбра Стрейзанд продемонструвала вишиванку у всій красі, сфотографувавшись з нею вдома. В пості вона також зауважила, що її рідні родом з Тернопільщини, тож такий орнамент на сорочці вишитий невипадково.
"Я отримала гарну вишиванку від United24. На цій вишиванці ви можете побачити візерунки Тернопільської області, звідки походять мої дідусь і бабуся по батьковій лінії. Ви можете виграти таку ж, зробивши пожертву на реконструкцію школи", – сказала зірка.

Артистка написала про зруйновану середню школу в селі Бузова, що на Київщині. Вона була однією з найкращих навчальних закладів у області, поки російські окупанти не влаштували терористичний обстріл.
Зауважимо, що тиждень тому United24 влаштували благодійну акцію, в якій планують розіграти 13 вишиванок, які існують в двох екземплярах – одна для амбасадорів платформи, а інша для людей, які долучаться до збору коштів.
Барбра Стрейзанд стала амбасадоном United24 в 2022 році. Тоді вона поспілкувалася з президентом України Володимиром Зеленським і вирішила присвятити себе напрямку "медчина допомога".
Як писав OBOZREVATEL, популярний британський співак Гаррі Стайлсвисловив підтримку українцям під час свого виступу. Докладніше про це – читайте в матеріалі.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЄС готує для України тимчасові привілеї замість прискореного вступу - ЗМІ 30 апреля 2026
Нова пропозиція з'явилася після того, як лідери ЄС відхилили ідею Єврокомісії про "прискорене розширення", яке передбачало вступ України до завершення ключових реформ
Парад на 9 травня: чому Путін не хоче техніки 30 апреля 2026
Росія проведе зменшену версію параду до Дня Перемоги. Кремль заявив, що це пов'язано з "терористичною діяльністю" України.
Реперка alyona alyona в образі епатажної білявки порівняли з Пінк та Мадонною. Відео 30 апреля 2026
Реперка alyona alyona здивувала образом, який їй зробив зірковий візажист. В ньому вона з білявим волоссям та яскравим макіяжем нагадала фанам Пінк, Мадонну та Марину Поплавську